Sudėtingumo skalė:  
  (96/100)

Microsoft Security Essential Alert. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Malware

„Microsoft Security Essential Alert“ yra netikras pranešimas, kad neturi nieko bendro su kompanija „Microsoft“. Taip, jei savo kompiuterio darbalaukyje pamatysite šį įspėjimą, jūs turėtumėte sunerimti apie savo kompiuterio būklę. Tačiau tai nėra dėl šių grėsmių (Trojan-PSW.Win32.launch, HackTool:Win32/Welevate.A ir Adware.Win32.Fraud), kurios yra nurodytos pranešime. Tai yra dėl to, kad šis įspėjimas vaidina pagrindinį vaidmenį platinant Braviax parazitus ir kitas infekuotas programas priklausančias ‘rogue’ kategorijai. Taigi, prisiminkite kad „Microsoft Security Essential Alert“ yra klaidinantis pranešimas, kuris privalo būti ignoruojamas. Be to, rekomenduojame patikrinti kompiuterį su anti-spyware programa ir įsitikinti, kad jis nėra užkrėstas.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI „Microsoft Security Essential Alert“?

„Microsoft Security Essential Alert“ gali būti sutinkamas daugelyje užkrėstų svetainių. Dažniausiai, jis speliasi nelegaliuose lošimo portaluose ar žaidimus platinančiose svetainėse. Jūs taip pat turėtumėte žinoti, kad kartais teisėtų svetainių savininkai taip pat gali neturėti nieko bendro su tokiais pranešimais jei jie pateko į pananšių sukčių akiratį. Vos pasirodęs, šis netikras įspėjimas praneša apie įvairias grėsmes, kurios tariamai siekia užkrėsti kompiuterį ir siūlo išvalyti jį bei užkirsti kelią sistemos gedimams. Štai kaip atrodo šis melagingas pranešimas:

Microsoft Security Essential Alert
Potential threat details
Microsoft Security Essentials detected potential threats that might compromise your privacy or damage your computer. You need to clean your computer immediately to prevent the system crash.
Trojan-PSW.Win32.launch
HackTool:Win32/Welevate.A
Adware.Win32.Fraud

KAIP pašalinti „Microsoft Security Essential Alert“?

Atminkite, kad reali Microsoft Security Essentials programa nesiūlo įdiegti arba atnaujinti kažkokios kitos programos, todėl jūs privalote ignoruoti „Microsoft Security Essential Alert“. Jei jūs jau paspaudėte ant tokio pranešimo, greičiausiai įdiegėte vieną iš Braviax parazitų, tokių kaip Vista Defender Plus 2013. Tokiu atveju turite paleisti pilną sistemos skenavimas su viena iš šių programų: Malwarebytes Malwarebytes, Reimage, Plumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security.

Pasiūlymas
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-microsoft-security-essential-alert.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis