Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Metropolitan British Police virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

Metropolitan British Police virusas yra pavojinga programa, kuri šiuo metu aktyviai plinta UK ir kitose angliškai kalbančiose šalyse. Kai tik tokia programa sugeba užkrėsti kompiuterį, ji jį užblokuoja ir atjungia nuo Interneto ryšio. Be to, šis virusas taip pat rodo didžiulį įspėjimą, kuriame pateikia informaciją apie išgalvotus nusikaltimus ir prašo sumokėti tam tikro dydžio baudą. Iš pirmo žvilgsnio, jis gali priversti jus manyti, jog jūs buvote užblokuotas Britų policijos, kuri aptiko jūsų kompiuteryje įvairių nelegalių programų, tokių kaip nukopijuoti filmai ir muzikos įrašai.Tačiau iš tikrųjų šis pranešimas priklauso sukčiams, kurie siekia išvilioti iš žmonių jų pinigus. Jeigu matote Metropolitan British Police pranešimą savo kompiuterio ekrane, tai reiškia, kad jis buvo užkrėstas. Prašome niekada nemokėti 100 svarų baudos ir kuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su antivirusine programa. 

Kaip Metropolitan British Police virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Metropolitan British Police virusas yra platinamas trojano, kuris gali patekti į kompiuterį nelegalių programų, užkrėstų el. laiškų ir nelegalių svetainių pagalba. Kai virusas patenka į nusitaikytą kompiuterį, jis jį iš karto užblokuoja ir pakeičia kai kuriuos jo nustatymus. Be to, trojanas taip pat atsiunčia į kompiuterį Metropolitan British Police viruso failus, ko pasekoje žmogus pamato padirbtą perspėjimą. Jei matote įspėjimą, kuris teigia, kad jūs neteisėtai naudojote filmus, muzikos įrašus, platinote virusus ir atlikote kitus panašius veiksmus, jūs privalote jį ignoruoti. Be to, rekomenduojame kuo greičiau pašalinti Metropolitan British Police virusą iš kompiuterio.

KAIP PAŠALINTI Metropolitan British Police virus?

Atminkite, kad siekdami išvengti šio viruso turėtumėte vengti nelegalių programų. Vis dėl to, jei šis virusas sugebėjo užkrėsti jūsų kompiuterį, turėtumėte atlikti šiuos veiksmus ir pašalinti Metropolitan British Police virus iš sistemos:

  1. Naudodami kitą kompiuterį, atsisiųskite Reimage arba kitą programą.
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite antivirusinę ir ištrinkite jos surastus pavojingus failus.
Pasiūlymas
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Metropolitan British Police virus ekrano nuotrauka
Metropolitan British Police virus ekrano nuotrauka

Metropolitan British Police virus rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-metropolitan-british-police-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis