Sudėtingumo skalė:  
  (92/100)

Live Security Professional. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Virusai

Live Security Professional yra grėsminga programa, priklausanti Winwebsec parazitų šeimai. Kurdami naujus šios šeimos parazitus, sukčiai naudoja praktiškai tą pačią išvaizdą ir nustato juos veikti tai pačiai kenkėjiškai veiklai – Live Security Professional bando įtikinti savo aukas, kad jų kompiuteriai yra užsikrėsti daugybės virusų ir kad juos galima sutvarkyti tik jos licencijuotos versijos pagalba. Tačiau, jūs turėtumėte leisti savo pinigus šia programai tik tuo atveju, jeigu jums nerūpi jūsų kompiuterio saugumas. Kaip ir nelicenzijuota versija, licencijuota Live Security Professional versija privalo būti kuo skubiau pašalinta, nes ji neturi jokios virusų duomenų bazės ir yra naudojama tik vienam tikslui – pavogti pinigus. Taigi, jeigu Live Security Professional pasirodytų jūsų kompiuterio ekrane, jūs turėtumėte ignoruoti jos pranešimus ir taip pat pašalinti šį virusą iš sistemos.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI Live Security Professional?

Ši programa naudoja tas pačias infiltracijos priemones kaip ir ankstesnės jos versijos, taigi ji gali lengvai patekti į jūsų kompiuterį kartu su nemokamomis programomis, kenkėjiškais el. laiškų priedais ar kitais atsisiuntimais, kurie yra platinami Internete. Kai tik atsiranda sistemos viduje, Live Security Professional inicijuoja nežymius sistemos pokyčius ir pradeda savo klaidinančią kampaniją kai tik auka perkrauna savo kompiuterį. Siekiant išgauti iš savo aukų pinigus, ji teigia, kad jis yra pavojingai užkėstas. Štai yra keletas tokių pranešimų pavyzdžių, kurie turi būti ignoruojami:

Warning: Your computer is infected
Detected spyware infection!
Click this message to install the last update of security software…

Live Security Professional
Warning! 38 infections found!
Last scan detected malicious programs (6), viruses (22), adware (2), spyware (6), tracking cookies (2)
It is highly recommended to remove these threats from your computer immediately!

Threat detected!
Security Alert! Your computer was found to be infected with privacy-threatening software. Private data may get stolen and system damage may be severe.Recover your PC from the infection right now, perform a security scan.

Siekdami sustabdyti Live Security Professional viruso veiklą, jūs turite pašalinti šią kenkėjišką programą iš savo kompiuterio. Kitaip, ši nesąžininga programa gali sulėtinti jūsų kompiuterio darbą ir inicijuoti naršyklės peradresavimus ar jūsų asmeninės informacijos praradimą.

KAIP PAŠALINTI Live Security Professional?

Jei jūsų kompiuteris yra užkrėstas Live Security Professional ir jūs norite jį pašalinti, paleiskite pilną sistemos skenavimą su Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner arba Reimage ir pašalinkie užkrėstus failus iš savo kompiuterio.

Jei jūs negalite pradėti nė vienos iš šių programų, atlikite šiuos veiksmus:

1. Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą. Tiesiog perkraukite kompiuterį ir, kai tik jis pradeda užsikrauti, pakartotinai spauskite F8.
2. Prisiregistruokite tuo pačiu vartotoju kaip ir įprastame Windows režime
3. Dabar paspauskite ant IE arba kitos naršyklės ir pasirinkite „Run as“ arba „Run as administrator“, įveskite savo administratoriaus slaptažodį (jei reikia).
4. Įveskite šią nuorodą į naršyklės adresą: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe ir atsisiųskite programą į savo kompiuterį. Paleiskite ją ir pašalinkite Live Security Professional failus.

Taip pat galite pabandyti naudoti šį registracijos kodą, kuris privers jūsų virusą manyti, jog jūs nusipirkote licenziją: AA39754E-715219CE. Po to rekomenduojame praskenuoti kompiuterį su anti-spyware programomis ir pašalinti kenksmingus failus.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
Live Security Professional ekrano nuotrauka
Live Security Professional ekrano nuotrauka

Live Security Professional rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-live-security-professional.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis