Sudėtingumo skalė:  
  (72/100)

Live Security Platinum. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

Live Security Platinum yra nesąžininga programa, kuri priklauso virusų grupei pavadinimu ‘Winwebsec’. Šiai grupei priklausantys virusai gali būti vadinami vienais iš labiausiai pavojingų infekcijų, kurios yra platinamos Internete šiuo momentu. Jos visos patenka į kompiuterį nepastebėtos ir vėliau rodo savo padirbtus pranešimus, naudojamus išvilioti iš žmonių jų pinigus.

Pagrindinis ženklas, rodantis kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas Live Security Platinum, yra šios programos pranešimai apie aptiktus virusus. Nors jums jie gali pasirodyti įtikinami, rekomenduojame netikėti tokiais pranešimais, nes jie pateikia išgalvotą informaciją apie kompiuterio situaciją. Pagrindinis jų tikslas yra įtikinti žmones nusipirkti Live Security Platinum  licenciją, kuri yra bevertė ir pavojinga. Taigi, jūs privalote ignoruoti visus šios programos pranešimus jei nenorite prarasti savo pinigų. Be to, naudodamiesi atnaujinta antivirusine programa, pašalinkite pavojingus Live Security Platinum failus iš kompiuterio. Taip jūs atsikratysite jos padirbtų pranešimų apie virusus.

 Live Security Platinum INFEKCIJOS SIMPTOMAI

Vos tik Live Security Platinum užkrečia sistemą, ji pakeičia keletą sistemos nustatymų, kurie vėliau suteikia jai galimybę rodyti savo pranešimus vos tik auka perkrauna kompiuterį.  Be to, tai ją apsaugo nuo greito pašalinimo iš sistemos. To pasekoje, virusas pradeda rodyti savo pasikartojančius pranešimus, kurie teigia jog kompiuteryje yra šimtai skirtingų infekcijų. Be to, Live Security Platinum lėtina kompiuterio darbą bei gali atsiųsti dar pavojingesnių virusų.

Štai kaip atrodo Live Security Platinum įspėjimai:

Live Security Platinum Warning
Live Security Platinum has found viruses at your system.
We highly recommend to get license for Live Security Scanner to remove harmful software now.

Kaip jau minėjome, Live Security Platinum siekia įtikinti jus nusipirkti jos licencijuotą versiją. To mes jokiu būdu nerekomenduojame, kadangi jūs galite  prarasti ne tik savo pinigus, bet ir kreditinės kortelės duomenis.

KAIP PAŠALINTI Live Security Platinum

Jei spėjote įsigyti Live Security Platinum licenciją, susiekite su savo banku dėl pinigų grąžinimo. Be to, kuo skubiau patikrinkite kompiuterį su antivirusine programa ir atsikratykite šio viruso! Tam rekomenduojame atsiųsti Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner arba Reimage.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Live Security Platinum ekrano nuotrauka
Live Security Platinum ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-live-security-platinum.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


  1. Disk Antivirus Professional šalinimas sako:
    sausio 31st, 2013 at 4:24 pm

    […] anti-spyware’ kategorijai. Ši programa priklauso tai pačiai šeimai kaip Live Security Platinum, System Progressive Protection ir daugelis kitų. Ši šeima yra vadinama […]

Jūsų nuomonė apie Live Security Platinum