Sudėtingumo skalė:  
  (57/100)

Live Security Platinum 3.6.1. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Malware

Live Security Platinum 3.6.1 yra nesąžininga programa, kuri turėtų būti nedelsiant pašalinta iš kompiuterio. Ši programa priklauso padirbtų antivirusinių šeimai pavadintai ‘Winwebsec’.  Vos tik sugeba užkrėsti kompiuterį, ši programa elgiasi identiškai kaip ir kitos šiai šeimai priklausančios programos: ji rodo kaip tikrina kompiuterį, aptinka virusų ir vėliau pasiūlo pirkti licencijuotą jos versiją tų virusų pašalinimui. Jei patikrintumėte savo kompiuterį su tikra antivirusine, nesunkiai pamatytumėte, jog visi parazitai, kuriuos praneša Live Security Platinum 3.6.1 neegzistuoja. Tokiu atveju mes rekomenduojame nieko nelaukti ir pašalinti Live Security Platinum 3.6.1 iš kompiuterio. Pastaba: palikus šią programą kompiuteryje, jūs rizikuojate jame saugomų duomenų saugumu!

Iš kur pas mane atsirado Live Security Platinum 3.6.1?

Live Security Platinum 3.6.1 paprastai plinta trojanų pagalba, kurie gali lengvai patekti į neapsaugotus kompiuterius. Dažniausiai, jais apsikrečiama per užkrėstus tinklapius, padirbtas programas ar užkrėstas reklamas. Vos tik tokia programa yra įrašoma į kompiuterį, ji nieko nelaukdama pradeda mėtyti netikrus pranešimus apie jūsų kompiuterį puolančius parazitus taip tikėdamasi, kad nupirksite jos licencijuotą versiją. Kaip jau minėjome, Live Security Platinum 3.6.1 praneša tik apie išgalvotas infekcijas, todėl jūs privalote ignoruoti jos įspėjimus.

Štai yra šiai programai priklausančio pranešimo pavyzdys, kurį galite pamatyti jei esate užkrėstas:

Live Security Platinum 3.6.1 Warning
Live Security Platinum has found viruses at your system.
We highly recommend to get license for Live Security Scanner to remove harmful software now.

Live Security Platinum 3.6.1 rodo savo pranešimus kas 2-3 minutes. Po to parodo, jog jūsų kompiuteris pilnai užkrėstas ir siūlo nusipirkti licencijuotą versiją virusų pašalinimui. Prisiminkite, mokėti už Live Security Platinum 3.6.1 licenciją yra tas pats kas išmesti savo pinigus į balą. Turite nebijoti tų virusų, apie kuriuos šį programa pranešinėjo, ir tiesiog pašalinti Live Security Platinum 3.6.1 iš užkrėsto kompiuterio.

KAIP PAŠALINTI Live Security Platinum 3.6.1 IŠ KOMPIUTERIO?

Siekiant atsikratyti šios pavojingos programos, turėtumėte atsisiųsti Reimage arba Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner programą į kompiuterį. Jos automatiškai suras užkrėstus failus ir juos panaikins. Nepamirškite naudoti naujausią Spyhunter versiją, kad naujos virusų versijos jau būtų įrašytos į šios programos duomenų bazę.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-live-security-platinum-3-6-1.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


  1. pixas sako:
    rugpjūčio 12th, 2012 at 8:33 pm

    Kad uz ta spyhunter reikia moket…ir uz spyware doctor taipat.

  2. virusai.lt sako:
    rugpjūčio 31st, 2012 at 10:24 am

    Is nemokamu programu siam parazitui yra malwareBytes antimalware programa. Deja nemokamos ne visada sugeba isvalyti kompiuteri arba valymas nebutinai itrauktas i nemokama programos dali.

Jūsų nuomonė apie Live Security Platinum 3.6.1