Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

LemurLeap. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Adware

LemurLeap yra viena iš tų programų, kurios yra vadinamos virusais, nes pasirodo kompiuteryje netikėtai. Iš tikrųjų, žmonės sutinka parsisiųsti tokius „nemokamus priedus“ į savo kompiuterius kai siunčiasi kitas programas ir pamiršta nužymėti varnelę, sutinkančią įrašyti LemurLeap į sistemą. Daugelio ekspertų akimis toks platinimo metodas yra nesąžiningas. Iš esmės, jūs galite nujausti, kad LemurLeap yra jūsų kompiuteryje jeigu matote įvairias reklamas, pasiūlymus, pranešimus apie nuolaidas ir panašius dalykus. Dažniausiai, jie pasirodo lankantis Amazon, Walmart, ebay ir kitose komercinėse svetainėse. Jei matote reklamas, kurios priklauso LemurLeap, ir norite jų išvengti, jūs turite ištrinti šią programą iš savo kompiuterio.

KAIP LemurLeap GALI PATEKTI Į MANO KOMPIUTERĮ?

Kaip jau minėjome, LemurLeap platinama kartu su kitomis programomis. Žinoma, jūs galite ją atsisiųsti į savo kompiuterį kaip ir bet kurią kitą programą, bet dažniausia ji jame pasirodo iš niekur nieko. Vos pasirodžiusi sistemoje, LemurLeap pakeičia kai kuriuos sistemos nustatymus ir pradeda rodyti savo pasikartojančius pranešimus kiekvieną kartą kai žmogus lankosi komercinėje svetainėje. prisiminkite, LemurLeap nėra virusas, bet ši programa gali pradėti įvairias nepageidaujamas veiklas jūsų kompiuteryje. Jei norite pašalinti šią programą, atlikite toliau nurodytus veiksmus:

KAIP PAŠALINTI LemurLeap?

Jei norite pašalinti LemurLeap, tai yra labai paprasta naudojant Reimage ar kitas antivirusines programas. Jūs taip pat galite atlikti šiuos veiksmus norėdami atsikratyti šios programos:

  1. Paspauskite ’Start menu’ -> ‘Control Panel’ -> ‘Uninstall a Program’ arba ‘Add/Remove Programs’.
  2. Suradę LemurLeap įrašą, pasirinkite ‘Uninstall’.

Toliau, pašalinkite LemurLeap iš kiekvienos iš savo naršyklių:

„Internet Explorer“:

Atidarykite IE -> Tools -> Internet Options -> General tab. Įveskite „Google“ ar kitą adresą, kurį norite matyti vietoje savo start page.

Mozilla Firefox:

Atidarykite Mozilla Firefox, eikite į Tools -> Options -> General -> Startup ir pasirinkite ‘Show a blank page’ arba įverskite svetainės adresą, kurią norite matyti paieškos pradžioje.

„Google Chrome“:

Atidarykite „Google Chrome“, spustelėkite veržliarakčio piktogramą, nueikite į ‘Settings ir pasirinkite „‘Manage search engines’“. Pakeiskite paieškos puslapį į „Google“ ar kitą ir panaikinkite LemurLeap iš sąrašo.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą LemurLeap šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
LemurLeap pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Mes išbandėme Plumbytes Anti-Malware efektyvumą šalinant LemurLeap (2014-01-04)
Malwarebytes
Mes išbandėme Malwarebytes efektyvumą šalinant LemurLeap (2014-01-04)
Hitman Pro
Mes išbandėme Hitman Pro efektyvumą šalinant LemurLeap (2014-01-04)
Malwarebytes
Mes išbandėme Malwarebytes efektyvumą šalinant LemurLeap (2014-01-04)
LemurLeap ekrano nuotrauka
LemurLeap ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-lemurleap.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis