Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

LemurLeap. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Adware

LemurLeap yra viena iš tų programų, kurios yra vadinamos virusais, nes pasirodo kompiuteryje netikėtai. Iš tikrųjų, žmonės sutinka parsisiųsti tokius „nemokamus priedus“ į savo kompiuterius kai siunčiasi kitas programas ir pamiršta nužymėti varnelę, sutinkančią įrašyti LemurLeap į sistemą. Daugelio ekspertų akimis toks platinimo metodas yra nesąžiningas. Iš esmės, jūs galite nujausti, kad LemurLeap yra jūsų kompiuteryje jeigu matote įvairias reklamas, pasiūlymus, pranešimus apie nuolaidas ir panašius dalykus. Dažniausiai, jie pasirodo lankantis Amazon, Walmart, ebay ir kitose komercinėse svetainėse. Jei matote reklamas, kurios priklauso LemurLeap, ir norite jų išvengti, jūs turite ištrinti šią programą iš savo kompiuterio.

KAIP LemurLeap GALI PATEKTI Į MANO KOMPIUTERĮ?

Kaip jau minėjome, LemurLeap platinama kartu su kitomis programomis. Žinoma, jūs galite ją atsisiųsti į savo kompiuterį kaip ir bet kurią kitą programą, bet dažniausia ji jame pasirodo iš niekur nieko. Vos pasirodžiusi sistemoje, LemurLeap pakeičia kai kuriuos sistemos nustatymus ir pradeda rodyti savo pasikartojančius pranešimus kiekvieną kartą kai žmogus lankosi komercinėje svetainėje. prisiminkite, LemurLeap nėra virusas, bet ši programa gali pradėti įvairias nepageidaujamas veiklas jūsų kompiuteryje. Jei norite pašalinti šią programą, atlikite toliau nurodytus veiksmus:

KAIP PAŠALINTI LemurLeap?

Jei norite pašalinti LemurLeap, tai yra labai paprasta naudojant Reimage ar kitas antivirusines programas. Jūs taip pat galite atlikti šiuos veiksmus norėdami atsikratyti šios programos:

  1. Paspauskite ’Start menu’ -> ‘Control Panel’ -> ‘Uninstall a Program’ arba ‘Add/Remove Programs’.
  2. Suradę LemurLeap įrašą, pasirinkite ‘Uninstall’.

Toliau, pašalinkite LemurLeap iš kiekvienos iš savo naršyklių:

„Internet Explorer“:

Atidarykite IE -> Tools -> Internet Options -> General tab. Įveskite „Google“ ar kitą adresą, kurį norite matyti vietoje savo start page.

Mozilla Firefox:

Atidarykite Mozilla Firefox, eikite į Tools -> Options -> General -> Startup ir pasirinkite ‘Show a blank page’ arba įverskite svetainės adresą, kurią norite matyti paieškos pradžioje.

„Google Chrome“:

Atidarykite „Google Chrome“, spustelėkite veržliarakčio piktogramą, nueikite į ‘Settings ir pasirinkite „‘Manage search engines’“. Pakeiskite paieškos puslapį į „Google“ ar kitą ir panaikinkite LemurLeap iš sąrašo.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
LemurLeap ekrano nuotrauka
LemurLeap ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-lemurleap.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie LemurLeap