Sudėtingumo skalė:  
  (82/100)

Latvian Police viruso šalinimas

| Tipas: Ransomware

Latvian Police Virus yra pavojingas virusas, kuris yra priskiriamas ‘ransomware’ virusų kategorijai. Paprastai, tokie virusai yra platinami trojanų pagalba, taigi jie gali atsirasti kompiuteryje nepastebėti. Vos tik toks virusas sėkmingai užkrečia sistemą, jis iškarto ją užblokuoja ir pradeda rodyti didžiulį pranešimą, kuris dengia visą kompiuterio ekraną. Dažniausiai jis kaltina savo aukas pažeidus keletą įstatymų ir vėliau paaiškina, kad tai yra priežastis, kodėl kompiuteris buvo užblokuotas. Žinoma, auka yra informuojama, kad ji gali jį atblokuoti sumokėjusi tam tikrą baudą. Anot ekspertų, daugiausia tokių virusų buvo pastebėta JAV, UK, Vokietijoje, Prancūzijoje ir panašiose pasaulio šalyse. Vis dėl to, atrodo, kad sukčiai nusprendė atkreipti dėmesį ir į mažesnes Europos šalis. Jeigu jūs gyvenate vienoje iš Baltijos regionui priskiriamų šalių ir pastebėjote savo kompiuterio ekrane įspėjimą pavadinimu Latvijas Policijas, būkite tikri, jog jis neturi nieko bendro su Latvijos Policija. Tai yra pavojingas virusas, kuris yra naudojamas priversti žmones sumokėti neegzistuojančią 50 latų baudą. Prašome niekada to nedaryti. Vietoje to, jūs turite pašalinti Latvijas Policijas virusą iš sistemos.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI Latvian Police Virus?

Latvian Police Virusas plinta trojanų pagalba. Dažniausiai, tokie virusai slepiasi nelegaliose programų versijose, įvairiuose atnaujinimuose ir panašiose vietose. Be to, jūs galite atsisiųsti šį trojaną paspaudęs ant melagingo pranešimo, kuri prašo atnaujinti Flash Player ar panašią programą. Kai tik trojanas patenka į sistemą, jis užblokuoja kompiuterio ekraną ir parsiunčia Latvian Police virusui priklausančius failus. To pasekoje, kompiuterio ekrane pasirodo toks įspėjimas:

Jūsu dators ir bloķets!
(…)
Naudas soda summa ir 50 LVL. Apmaksa jāveic 48 stundu laikā, pec pārkāpšanas atklāšanas.

Tik netikėkite šia gudrybe! Jūs turite kuo greičiau pašalinti Latvijos policijos virusą iš savo kompiuterio jeigu norite juo naudotis kaip tai darėte anksčiau.

KAIP PAŠALINTI Latvian Police Virus?

Kai bandote pašalinti Latvijos policijos virusą, turite atblokuoti kompiuterį ir patikrinti jį su atnaujinta antivirusine. Tam mes patariame naudoti Reimage, SpyHunterCombo Cleaner arba Malwarebytes Malwarebytes. Norėdami paleisti bet kurią iš šių programų, sekite šias instrukcijas:

  1. Paimkite kitą kompiuterį ir atsisiųskite į jį Reimage arba kitą programą.
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį į Safe Mode with networking  režimą ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite Spyhunter ir ištrinkite užkrėstus failus. Nepamirškite patikrinti kompiuterio dar kartą kai perkrausite jį į įprastą režimą.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Latvian Police Virus ekrano nuotrauka
Latvian Police Virus ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-latvian-police-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Latvian Police Virus