Sudėtingumo skalė:  
  (96/100)

Komenda Glowna Policji virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

Komenda Glowna Policji virusas yra pavojinga programa, kuria naudojantis siekiama priversti žmones manyti, kad jie pažeidė įvairius įstatymus ir dabar turi sumokėti baudą. Norėdama tai padaryti, infekcija praneša apie neteisėtus įstatymų pažeidimus ir panašias problemas, kurios tariamai buvo aptiktos aukos kompiuteryje. Kaip ir kiti ‘ransomware’ kategorijai priskiriami parazitai, šis virusas plinta tik Lenkijoje, tačiau yra daug kitų panašiu principu sukurtų virusų, kuriuos galima pastebėti bet kurioje kitoje pasaulio šalyje. Jeigu pastebėjote būtent Komenda Glowna Policji virusą savo kompiuteryje, turėtumėte kuo greičiau jį iš ten pašalinti, nes jis neatstovauja jokios teisėtos organizacijos.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI SU Komenda Glowna Policji virusu?

Komenda Glowna Policji virusas plinta trojano, kuris yra vadinamas Trojan.Lockscreen, pagalba. Kai tik jis atsiranda kompiuterio viduje, virusas užblokuoja visą sistemą ir pradeda rodyti klaidinantį įspėjimą, kuris paprastai yra parašytas lenkų kalba. Šis ekraną blokuojantis virusas praneša apie neteisėtus žmogaus veiksmus, kurie buvo atlikti Internete, ir prašo sumokėti baudą. Įdomu tai, kad sukčiai tam naudoja teisėtas išankstinio mokėjimo sistemas, pvz., Ukash, Paysafecard arba Paydot. Taigi, visa tai gali pasirodyti legalu. Prašome niekada nemokėti baudos, kurios prašo Komenda Glowna Policji virusas, ir kuo greičiau patikrinti kompiuterį su antivirusine programa.

KAIP AŠ GALIU PAŠALINTI KOMENDA GLOWNA POLICJI VIRUSą?

Kaip mes jau sakėme, sumokėjus baudą, jūs nepašalinsite Komenda Glowna Policji viruso. Tam jūs turite sekti žemiau pateiktas instrukcijas:

  1. Iš naujo paleiskite užkrėstą kompiuterį.
  2. Spauskite Start -> Run ir įveskite https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe (jei esate užblokuotas, paspauskite alt + tab ir vėl bandykite vesti šį adresą)
  3. Įspėjame, kad virusas vėl gali pradėti rodyti savo perspėjima. Šiuo atveju, paspauskite Alt + Tab ir „R“ tiek kartų kiek reikia.
  4. Parsisiųskite antivirusinę ir paleiskite ją norėdami pašalinti užkrėstus failus iš sistemos.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
Komenda Glowna Policji virus ekrano nuotrauka
Komenda Glowna Policji virus ekrano nuotrauka

Komenda Glowna Policji virus rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-komenda-glowna-policji-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis