Sudėtingumo skalė:  
  (86/100)

IRMA Virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

IRMA virus (taip pat gali būti vadinamas Information Resources Management Association virusu) yra kompiuterinė infekcija, kuri priklauso ‘ransomware’ kategorijai. Tai reiškia, kad šis virusas gali visiškai užblokuoti kompiuterį ir atjungti jį nuo Interneto. Dėl to šimtai žmonių visame pasaulyje nesugeba surasti būdo, kuris galėtų jiems padėti pašalinti šį virusą iš kompiuterio. Kaip ir daugelis kitų ‘ransomware’ kategorijai priklausančių virusų, IRMA virusas siekia ne užblokuoti kompiuterį, bet priversti savo aukas sumokėti 100, 200 ar 300 JAV dolerių baudą naudojant vieną Moneypak, Ukash ar kokią nors kitą išankstinio mokėjimo sistemą. Dėl to jis rodo didžiulį įspėjimą, kuris teigia, jog žmogus pažeidė keletą skirtingų įstatymų ir dabar, jeigu nori išvengti kalėjimo, turi sumokėti šią baudą. Prieš sutikdami su šiuo reikalavimu, jūs privalote prisiminti, kad ši programa priklauso hakeriams. Vietoje to, jūs turite tiesiog pašalinti IRMA virusą iš kompiuterio.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI IRMA VIRUSU?

IRMA virusas plinta užkrėstų programų pagalba, kurios dažniausiai patenka į kompiuterį tokiu pat būdu kaip ir legalios programos. Be to, šis virusas taip pat gali užkrėsti kompiuterį per užkrėstus el. laiškus, taigi jūs turėtumėte pradėti ignoruoti nežinomų žmonių siųstus laiškus bei niekada neatidarinėti juose esančių priedų. Jeigu žmogus atsisiunčia tokį priedą, kompiuteris yra užkrečiamas ir visiškai užblokuojamas. Tai reiškia, jog auka negali prisijungti prie interneto ir pasiekti kompiuteryje esančių programų. Vietoje to, ji mato tokį pranešimą:

Your personal computer has been noticed in viewing, storing and using of forbidden and pirate software, audio and video content
Now your PC is locked by Business Software Alliance trade group and information resources management Association
(…)
You should buy MoneyPack code denominated of 250 dollars.

Netikėkite šiuo klaidinančiu pranešimu ir, juo labiau, niekada nemokėkite baudos, nes jūs prarasite savo pinigus. Vietoje to, jūs privalote kuo greičiau pašalinti IRMA virusą iš  kompiuterio.

KAIP GALIMA PAŠALINTI IRMA VIRUSĄ?

Bandant pašalinti IRMA virusą ar kitą ‘ransomware’ kategorijai priskiriamą infekciją, rekomenduojame naudotis šiomis instrukcijomis:

  1. Paimkite kitą kompiuterį ir atsisiųskite į jį Reimage, Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner arba kitą programą.
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį į Safe Mode with networking  režimą ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite Spyhunter ir ištrinkite užkrėstus failus. Nepamirškite patikrinti kompiuterio dar kartą kai perkrausite jį į įprastą režimą. 
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
IRMA Virus ekrano nuotrauka
IRMA Virus ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-irma-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie IRMA Virus