Sudėtingumo skalė:  
  (97/100)

Ireland's National Police Service virusas. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

Ireland’s National Police Service virus (angliškai vadinamas Airijos Nacionalinės Policijos tarnybos virusu) yra pavojinga programa, kuri gali pasirodyti kompiuteryje netikėtai. Didžiausia rizika užsikrėsti šiuo virusu yra tiems žmonėms, kurie gyvena Airijoje. Vis dėl to, kompiuterių ekspertai jau yra aptikę begales kitų šio viruso variantų, kurie plinta kitose pasaulio šalyse. Kai tik Ireland’s National Police Service virusas patenka į kompiuterį, jis jį iš karto užblokuoja. Po to, jis pradeda rodyti savo padirbtą įspėjimą, kuris praneša apie įvairius išgalvotus nusikaltimus ir vėliau prašo sumokėti baudą. Be to, šis suklastotas pranešimas pateikia aukos kompiuterio IP adresą ir taip tarsi įrodo, kad būtent tas žmogus nusižengė įstatymams. Dauguma atvejų, Ireland’s National Police Service virusas prašo sumokėti 100 eurų arba svarų, bet jūs tikrai neturėtumėte to daryti. Jūs turite ignoruoti šiam virusui priklausantį pranešimą ir taip pat pašalinti užkrėstus failus iš sistemos.

KAIP Ireland’s National Police Service virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Ireland’s National Police Service virusas yra platinamas trojanų pagalba, kurie gali užkrėsti kompiuterius nepastebėti jokių antivirusinių programų. Jūs galite atsisiųsti tokį virusą netyčia, ypač jeigu mėgstate lankytis užkrėstose svetainėse ar naudojate nelegalias programų kopijas. Be to, toks virusas gali taip pat slėptis legaliai atrodančiuose el. laiškuose bei jų prieduose, todėl turite būti labai atsargūs kai atidarinėjate nežinomo siuntėjo siųstus laiškus. Vos tik trojanas atsiranda kompiuteryje, jis iškart užblokuoja sistemą ir atsiunčia virusui priklausančius failus. To pasekoje, aukos kompiuterio ekranas pakeičiamas į didžiulį įspėjimą, kuris apsimeta Airijos nacionaline policijos tarnyba ir praneša apie įvairių įstatymų pažeidimus. Prašome niekada nepagalvoti, jog policija pradėjo naudoti tokius įdomius baudų rinkimo metodus! Jeigu matote Ireland’s National Police Service pranešimą savo kompiuterio ekrane, privalote kuo greičiau patikrinti jį su atnaujinta antivirusine ir pašalinti iš sistemos užkrėstus failus.

Kaip pašalinti Ireland’s National Police Service virusą?

Norėdami pašalinti Ireland’s National Police Service virusą, turite paleisti antivirusinę programą ir pašalinti užkrėstus failus. Tam mes rekomenduojame naudoti:  Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner, ReimageJei negalite paleisti nė vienos iš šių programų, atlikite šiuos veiksmus: 

Iš naujo paleiskite užkrėstą kompiuterį.
Spauskite Start -> Run ir įveskite https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe (jei esate užblokuotas, paspauskite alt + tab ir vėl bandykite vesti šį adresą)
Įspėjame, kad virusas vėl gali pradėti rodyti savo perspėjima. Šiuo atveju, paspauskite Alt + Tab ir „R“ tiek kartų kiek reikia.
Parsisiųskite antivirusinę ir paleiskite ją norėdami pašalinti užkrėstus failus iš sistemos.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-ireland-s-national-police-service-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis