Sudėtingumo skalė:  
  (71/100)

IPA virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

IPA virusas yra pavojinga kompiuterinė infekcija, kuri priklauso Ukash virusų grupei ir yra aktyviai platinama Europoje. Kaip ir prieš šį virusą išplatintos programos, jis apsimeta, kad priklauso tarptautinei policijos asociacijai, kuri pastebėjo jus Internete atliekant nelegalius veiksmus ir dabar siekia priversti jus sumokėti baudą. Atkreipkite dėmesį, kad šis virusas turi keletą skirtingų versijų, kurios plinta Austrijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Graikijoje, Italijoje ir kitose Europos valstybėse. Jos visos naudoja vietos kalbą ir reikalauja sumokėti baudą už įvairius teisės pažeidimus. Jeigu jūs taip pat gavote pranešimą iš IPA viruso, greičiausiai jūs esate užblokuotas ir negalite naudotis savo kompiuteriu kaip anksčiau. Norėdami pašalinti IPA virusą, nesugalvokite sumokėti jo reikalaujamos baudos, nes tai tikrai nepadės jums pašalinti sistemos bloko. Tam turite sekti apačioje pateikiamas IPA viruso pašalinimo instrukcijas.

KAIP IPA VIRUSAS UŽKREČIA KOMPIUTERIUS?

IPA virusas yra platinamas trojanų pagalba, kuriuos galima atsisiųsti kartu su nemokamomis programomis, užkrėstais jų atnaujinimais ir užkrėstais el. laiškais. Iškart po to, kai toks trojanas patenka į sistemą, jis ją užblokuoja ir pradeda rodyti savo netikrą įspėjimą, deklaruojantį, kad tarptautinė policijos asociacija aptiko jus žiūrint autorių teisių saugomą turinį. Toks įspėjimas teigia:

El ordenador suyo esta bloqueado
El ordenador suyo fue bloqueado por el sistema del control informativo automatizado

arba

Votre ordinateur est bloqué
Votre ordinateur a été bloqué par le système de contrôle automatique informationnel

Nors jie atrodo realūs, Jūs privalote ignoruoti IPA virusą ir jo pranešimus, nes jie neturi nieko bendro su Policija ar kokia nors kita vyriausybine institucija.

KAIP GALIMA PAŠALINTI IPA VIRUSĄ?

Norint pašalinti sistemos bloką ir IPA virusą, sekite žemiau pateiktomis instrukcijomis:

  1. Naudodami kitą kompiuterį, atsisiųskite  Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Reimage arba kitą programą
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite SpyHunter, ištrinkite užkrėstus failus ir dar kartą patikrinkite kompiuterį kai perkrausite jį.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą IPA virus šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
IPA virus pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-ipa-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis