Sudėtingumo skalė:  
  (98/100)

ION Internet Security. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Netikros antivirusinės programos
12

iON Internet Security yra programa, kurios turėtų būti vengiama. Pagrindinė priežastis kodėl jums reikia tai daryti, yra tai, kad jis priklauso ‘rogue anti-spyware’ virusų kategorijai. Vos tik patekusiį kompiuterį, ši programa apsimeta, kad yra teisėtas ir patikimas įrankis reikalingas virusų šalinimui. Iš tikrųjų, ji sugeba rodyti tik netikrus įspėjimus ir padirbtus sistemos skaitytuvus, kurie neturi nieko realiai susijusio su tikra kompiuterio situacija. Be to, dažniausiai ji yra įdiegiama be kompiuterio vartotojo sutikimo. Jei jūs suradote šią ar kokią kitą programą, kuri nebuvo įdiegta jūsų pačių rankiniu būdu, turėtumėte kuo skubiau ją pašalinti, nes yra didžiulė tikimybė, kad ji įrašys daugiau virusų į jūsų kompiuterį. Norint pašalinti iON Internet Security iš sistemos, vartotojai negali to padaryti rankiniu būdu, nes ši programa slepiasi po atsitiktiniais procesais ir failais. Kad nesugadintumėte savo kompiuterio, mes rekomenduojame naudoti automatinius virusų šalinimo įrankius.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI SU iON Internet Security?

iON Internet Security platinama nelegalių svetainių, infekuotų el. laiškų ir panašių priemonių pagalba. Be to, šį virusą taip pat galite įdiegti paspaudęs ant netikro pranešimo siūlančio atnaujinti jūsų Flash Player ar kitą programą. Paspaudus ant užkrėstos nuorodos, kompiuteris yra užkrečiamas Trojos arkliu, kuris papildomai pakeičia sistemos parametrus ir parsisiunčia kenkėjiškus failus į kompiuterį. Kaip tik virusas įsikuria sistemos viduje, jis pradeda rodyti melagingus pranešimus ir netikrą sistemos skaitytuvus. Štai yra keletas pavyzdžių tokių perspėjimų:

Warning!
Highly possible that you may lose all the data
These malware programs cause:
All your files can be removed during the day
Your personal data can get to the third parties
System crash
Loss of Internet connection
And other problems

Warning! Your computer is infected!
Highly possible that you may lose all the data.Your personal data can get to third parties and all your files can be removed during the day and you can have other problems.

Be to, Ši kenkėjiška programa siūlo įsigyti licencijuotą iON Internet Security versiją ir pašalinti šias išgalvotas grėsmes. Tai tampa akivaizdu, kad pagrindinis tikslas, kodėl šis virusas buvo sukurtas, yra pinigai. Niekada nepirktite tokių programų, nes galite prarasti ne tik pinigus, bet ir kreditinės korteles duomenis. Mes labai rekomenduojame pašalinti iON Internet Security iš sistemos,.

KAIP PAŠALINTI iON Internet Security?

Jei esate užsikrėtęs iON Internet Security, patikrinkite savo kompiuterį su atnaujinta anti-spyware. Šiuo atveju, mes rekomenduojame naudoti Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba Reimage. Dar kartą, mes nerekomenduojame šalinti šio viruso rankiniu būdu, nes tai gali sukelti problemų jūsų kompiuteryje.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą iON Internet Security šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
iON Internet Security pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
iON Internet Security ekrano nuotrauka
iON Internet Security ekrano nuotrauka

iON Internet Security rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
SysInit.exe
[random].exe

Ištrinti registro reikšmes:
HKEY_CURRENT_USERSoftwareInternet
HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun "SysInit" = "%AppData%MicrosoftProtectSysInit.exe"


Ištrinti failus:
SysInit.exe
[random].exe

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-ion-internet-security.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis