Sudėtingumo skalė:  
  (95/100)

Internet Security 2013. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

Internet Security 2013 yra pavojinga programa, kuris buvo sukurta tų pačių hakerių kaip ir Win 7 Internet Security 2013, Win 7 Antivirus 2013 ir daugelis kitų panašių programų. Kai tik šis virusas patenka į kompiuterį, jis pradeda rodyti savo netikrus įspėjimus, lėtina sistemos darbą ir taip pat gali sukelti nuolatinius naršyklės peradresavimus į užkrėstas svetaines. Kadangi ši programa buvo aiškiai išrasta siekiant išvilioti iš patiklių žmonių jų pinigus, ji aktyviai siūlo įsigyti savo licencijuotą versiją ir pašalinti jos surastus virusus. Žinoma, visi šie virusai yra išgalvoti. Taigi, jei jūs pastebėjote savo kompiuteryje Internet Security 2013, jūs turite kuo skubiau patikrinti jį su atnaujinta antivirusine. Tai yra greičiausias ir patikimiausias būdas pašalinti šį virusą.

Kaip mano kompiuteris gali būti užkrėstas Internet Security 2013?

Kaip jau buvo minėta, Internet Security 2013 yra platinama slaptai. Tai yra daroma trojanų pagalba, kurie paprastai slepiasi nelegaliose programų versijose ir panašiose vietose. Kai tik šis virusas patenka į kompiuterį, jis jame pakeičia tam tikrus nustatymus bei parsiunčia Internet Security 2013 virusui priklausančius failus. To pasekoje, virusas pradeda gadinti savo aukai nervus rodydamas savo netikrus pranešimus. Štai kaip jie atrodo:

System hacked!
Unknown program is scanning your system registry right now! Identity theft detected!

System danger!
Your system security is in danger. Privacy threats detected. Spyware, keyloggers or Trojans may be working in the background right now. Perform an in-depth scan and removal now, click here.

Severe system damage!
Your system security is in danger. Privacy threats detected. Spyware, keyloggers or Trojans may be working in the background right now. Perform an in-depth scan and removal now, click here.

Šis virusas taip pat gali rodyti tokį pranešimą:

Threat detected!
Security alert! Your computer was found to be infected with privacy-threatening software. Private data may get stolen and systemmay be severe. Recover your PC from the infection right now, perform a security scan.

Jei manote, jog jūsų kompiuteris buvo užkrėstas šio viruso, sekite mūsų žemiau pateikiamomis instrukcijomis ir pašalinkite Internet Security 2013.

Kaip pašalinti Internet Security 2013?

Jei jūsų kompiuteris buvo užkrėstas Internet Security 2013, iš karto jį patikrinkite su atnaujinta antivirusine. Mes rekomenduojame naudoti Reimage. Jei negalite paleisti šios programos, atlikite šiuos veiksmus:

1. Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą. Tiesiog perkraukite kompiuterį ir, kai tik jis pradeda užsikrauti, pakartotinai spauskite F8.
2. Prisiregistruokite tuo pačiu vartotoju kaip ir įprastame Windows režime
3. Dabar atidarykite IE arba kitą naršyklę ir pasirinkite „Run as“ arba „Run as administrator“, įveskite savo administratoriaus slaptažodį (jei reikia).
4. Įveskite šią nuorodą į naršyklės adresą: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe ir atsisiųskite programą į savo kompiuterį. Paleiskite ją ir pašalinkite Internet Security 2013 failus.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Internet Security 2013 šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Internet Security 2013 pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje

Internet Security 2013 rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe
amsecure.exe

Ištrinti registro reikšmes:
HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\Internet Security

Ištrinti failus:
[random].exe
amsecure.exe

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-internet-security-2013.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis