Kas yra imjpmig.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

imjpmig.exe

Imjpmig.exe yra teisėtas sistemos procesas, kuris priklauso Microsoft produktams. Kadangi tai yra sisteminis failas, jis neturėtų būti sustabdytas ar pašalintas. Dažniausiai, imjpmig.exe yra naudojamas supaprastinti japoniškų simbolių įvedimą Microsoft Office programų pakete. Jūs galite aptikti šį procesą „C:\windows\IME\imjp8_1\“ aplanke. Virusai.lt komanda nerekomenduoja sustabdyti šio proceso, nes jis yra svarbus tinkamai Windows operacinės sistemos veiklai.

DĖMESIO!

Daugelis šiomis dienomis platinamų parazitų naudoja legalių failų vardus, kad paslėptų savo egzistavimą kompiuteryje. Jei jūs aptikote imjpmig.exe procesą savo kompiuteryje ir jis nėra „C:\windows\IME\imjp8_1\“ aplanke, būtinai patikrinkite sistemą su Reimage, Malwarebytes MalwarebytesCombo CleanerPlumbytes Anti-MalwareMalwarebytes Malwarebytes arba kita antivirusine. Ši programa patikrins, ar jūsų kompiuteryje esantis procesas yra saugus ir, jeigu jis yra pavojingas, pašalins jį iš kompiuterio. 

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-imjpmig-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie imjpmig.exe

Failai
Programos
Palygink