Kas yra imjpmig.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

imjpmig.exe

Imjpmig.exe yra teisėtas sistemos procesas, kuris priklauso Microsoft produktams. Kadangi tai yra sisteminis failas, jis neturėtų būti sustabdytas ar pašalintas. Dažniausiai, imjpmig.exe yra naudojamas supaprastinti japoniškų simbolių įvedimą Microsoft Office programų pakete. Jūs galite aptikti šį procesą „C:\windows\IME\imjp8_1\“ aplanke. Virusai.lt komanda nerekomenduoja sustabdyti šio proceso, nes jis yra svarbus tinkamai Windows operacinės sistemos veiklai.

DĖMESIO!

Daugelis šiomis dienomis platinamų parazitų naudoja legalių failų vardus, kad paslėptų savo egzistavimą kompiuteryje. Jei jūs aptikote imjpmig.exe procesą savo kompiuteryje ir jis nėra „C:\windows\IME\imjp8_1\“ aplanke, būtinai patikrinkite sistemą su Reimage, Malwarebytes MalwarebytesPlumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security arba kita antivirusine. Ši programa patikrins, ar jūsų kompiuteryje esantis procesas yra saugus ir, jeigu jis yra pavojingas, pašalins jį iš kompiuterio. 

verdiktas - failo statusas:
saugus failas
Patarimas: Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Malwarebytes
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-imjpmig-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palygink