Sudėtingumo skalė:  
  (100/100)

HydraCrypt viruso šalinimas (Papildytas vadovas)

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Ransomware

Kompiuterio saugumo ekspertai pranešė, kad kompiuterio vartotojai turėtų saugotis ransomware virusų atakų, nes šie virusai plačiai plinta kiekvieną dieną. Šių virusų aktyvumas pastebėtas dar 2015 metais, ir panašu, jog jis tęsis 2016.

HydraCrypt apžvalga:

HydraCrypt – tai pavojingo kompiuterinio viruso pavadinimas, kuris gali pilnai užkoduoti visus aukos asmeninius failus. Kai tik šis virusas patenka į kompiuterį, jis pradeda ieškoti video, paveiksliukų, teksto, muzikos failų ir juos užkoduoja. Suprasite kad jūsų kompiuteris užkrėstas, jeigu rasite failus plėtinius pakeistus į kažką panašaus, kaip .hydracrypt_ID_[8 symbolių kodas] failo pabaigoje.

Kas dar baisiau, tai šis virusas ne tik gali sugadinti progranų nustatymus, bet kartu ir atstatymo failus. Failai, kuriuos paveikė šis virusas tampa nebepanaudojami ir jų daugiau negalėsite atidaryti. įsivaizduokite kas atsitinka kai šis virusas apkrėčia kompiuterį – kompiuteris tampa beveik nepanaudojamas, kai visi jo failai tampa neatidaromi. Taip pat virusas numeta išpirkos žinutę (README_DECRYPT_HYDRA_ID[8 symbolių kodas]) jūsų kompiuteryje, kuri sako, kad nėra jokių šansų atgauti failus be specialaus atkodavimo kodo. Jie siūlo jums jį nusipirkti, ir atrodo jog tai vienintelis būdas atgauti failus.

Screenshot of HydraCrypt ransom note and infected files

Tačiau mes nerekomenduojame mokėti išmokos. Nėra jokios garantijos, kad šie nusikaltėliai, kurie sukūrė HydraCrypt virusą, jums gražins jūsų failus. Taip pat, mes nerekomenduojame remti tokių nusikaltėlių mokant išpirkas. Mes remomenduojame ištrinti HydraCrypt virusą su profesionalia antivirusine programa – Reimage Reimage Cleaner .

Kokius metodus naudoja nusikaltėliai, kad apkrėstų kompiuterius HydraCrypt virusu?

HydraCrypt, kaip ir beveik bet kuris kitas kompiuterio užkratas plinta kaip trojos arklys. Tai reiškia kad jis gali patekti į sistemą apsimetęs saugiu failu – jis gali būti jums atsiųstas el. paštu, arba gali patekti į jūsų kompiuterį per kitą programą kurią parsisiuntėte ir įdiegėte nesuprasdami pavojų. Kad išvengtumėte tokių problemų – neatidarinėkite el. pašto laiškų iš nepažįstamų siuntėjų, nenaršykite neaiškiuose puslapiuose, ir neįdieginėkite programų iš nepatikimų interneto šaltinių. Jūs turite būti ypatingai atsargūs, nes HydraCrypt kūrėjai naudoja įvairiausias taktikas, kad sukurtų būdus apkrėsti kompiuteriams. Ypatingai rekomenduojame apsaugoti savo kompiuterį su profesionalia antivirusine programa, kad išvengtumėte tokių problemų ateityje.

Norėdami išmokti HydraCrypt viruso trynimą, paskaitykite antrą šio straipsnio puslapį.

HydraCrypt šalinimo instrukcijos

Kai kalbame apie virusus, yra saugu sakyti kad geriau iš anksto apsisaugoti negu juos paskui naikinti. Gaila, tačiau, HydraCrypt virusas padaro nepataisomai didelius pakeitimus kompiuteryje, ir jis buvo profesionaliai suprogramuotas pagrobti jūsų svarbius failus kaip įkaitus. Šiuo metu, kai rašomas straipsnis, nėra jokio būdo iškoduoti failus, užkoduotus šiuo virusu. Vienintelis būdas juos atstatyti – tai turėti jū atsarginę kopiją. Tačiau prieš atstatinėjant failus, būtinai pirma ištrinkite patį virusą, nes kitu atveju, jis pasieks ir jūsų duomenų kopijas, kurias irgi užšifruos. Mes LABAI rekomenduojame HydraCrypt virusą trinti automatiškai, ypač jeigu jūs esate nepatyręs kompiuterio vartotojas. Jūs susidūrėte su rimtu virusu, todėl juo reikia rimtai ir rūpintis. Tačiau, jeigu norite, galite pabandyti jį pašalinti savo rankomis. Abu, ir automatinis, ir rankinis būdai aprašyti žemiau:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage Cleaner Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Reimage Cleaner, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Reimage Cleaner turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Reimage Cleaner pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Reimage Cleaner programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage Cleaner, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis HydraCrypt viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti HydraCrypt naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: HydraCrypt šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite HydraCrypt pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti HydraCrypt naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš HydraCrypt pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog HydraCrypt sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip HydraCrypt prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-hydracrypt-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie HydraCrypt virus