Sudėtingumo skalė:  
  (8/100)

HeadlineAlley Toolbar šalinimas

| Tipas: Adware

HeadlineAlley Toolba yra pavojinga programa, kuri buvo sukurta MindSpark kompanijos. Nors ši programa prižada supažindinti žmones su naujausiais gandais ir kitomis naujienomis, ji taip pat gali atlikti sistemos nustatymų pakeitimus, sekti jūsų naršymo įpročius ir bandyti pasisavinti jūsų asmeninę informaciją. Dažniausiai, HeadlineAlley patenka į kompiuterį kartu su kitomis programomis. Testuojant šią programą paaiškėjo, jog ją galima atsisiųsti su ActiveX, Search Assistant ir panašiomis programomis. Vos tik ši programa patenka į kompiuterį, ji atlieka keletą sistemos pakeitimų. Dažniausiai žmonės praneša apie pasikeitimus numatytajame paieškos puslapyje (angl. default search engine) ir pradžios puslapyje (angl. start page). Nors visa ši veikla gali jums pasirodyti nepavojinga, HeadlineAlley Toolbar gali pradėti įrašinėti jūsų naršymo duomenis ir taip bandyti pasisavinti jūsų asmeninę informaciją. Be to, ji gali bandyti peradresuoti jūsų naršyklę į nesaugias svetaines bei pradėti rodyti jums erzinančias reklamas. Dėl to mes rekomenduojame pašalinti HadlineAlley iš kompiuterio.

Kaip HeadlineAlley Toolbar gali patekti į mano kompiuterį?

Dažniausiai žmonės atsisiunčia HeadlineAlley Toolbar iš jos oficialios svetainės. Vis dėl to, turite prisiminti, jog yra ir kitas būdas, kaip ši programa yra platinama Internete: jūs galite parsisiųsti šią programą kartu su nemokamomis programomis kaip jų priedą. Siekdami to išvengti, jūs visada turėtumėte sekti nemokamų programų atsisiuntimo į kompiuterį procesą ir nuimti varneles, kurios sako, kad sutinkate atsisiųsti HeadlineAlley Toolbar arba kokią nors kitą programą. Jei ji jau pateko į jūsų kompiuterio vidų, galite tikėtis, kad ji pasirodys visose interneto naršyklėse, kurios yra įrašytos į jūsų kompiuterį. Pavojingiausia yra tai, jog ši programa gali pakeisti dalį jūsų kompiuterio nustatymų ir kad ji gali tai padaryti be jūsų žinios. Dėl to mes labai rekomenduojame vengti mywebsearch.com ir kuo greičiau pašalinti iš kompiuterio HeadlineAlley Toolbar.

Kaip pašalinti HeadlineAlley Toolbar?

Norėdami visiškai ištrinti HeadlineAlley Toolbar iš savo kompiuterio, atlikite šiuos veiksmus:

 • Pašalinkite HeadlineAlley Toolbar:
 1. Spustelėkite Start -> Control Panel -> Programs (arba Add/remove programs) -> Uninstall program.
 2. Čia, suraskite HeadlineAlley Toolbar ir kitus nežinomus įrašus, ir pasirinkite „Uninstall/Change“.
 3. Spustelėkite OK norėdami įrašyti pakeitimus.
 • Sutvarkykite Interneto naršyklių nustatymus:

Internet Explorer:

 1. Atidarykite „Internet Explorer“, eikite „Tools“ -> ”Manage Add-ons’ -> ‘Toolbars and Extensions’
 2. Čia, suraskite su HeadlineAlley Toolbar susijusius įrašus ir spauskite „uninstall“.
 3. Galiausiai, pakeiskite home page į jūsų mėgstamą svetainę

Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite „Mozilla Firefox“, apsilankykite ‘Tools’ -> ‘Add-ons’ -> ‘Extensions’.
 2. Turite surasti HeadlineAlley Toolbar ir kitus nežinomus įrašus ir juos pašalinti.
 3. Pakeiskite home page į jūsų mėgstamą svetainę.

Google Chrome:

 1. Spustelėkite Chrome menu mygtuką, eikite ‘Tools’ -> ‘Extensions’
 2. Čia, suraskite su HeadlineAlley Toolbar ir kitomis nežinomomis programomis susijusius įrašus ir spauskite „uninstall“.
 3. Nepamirškite pakeisti home page.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama skenavimo funkcija padės aptikti pažeistus bei sugadintus failus. Jeigu norite juos sutaisyti, Jums reikės nuspirkti pilną Reimage programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
HeadlineAlley Toolbar ekrano nuotrauka
HeadlineAlley Toolbar ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-headlinealley-toolbar.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie HeadlineAlley Toolbar