Sudėtingumo skalė:  
  (100/100)

GOZ viruso šalinimas

| Tipas: Įsilaužimo įrankiai

GOZ virusas (taip pat žinomas kaip GameOver Zeus, P2PZeus ir GameOver Trojanas) yra pavojingas Trojanas, kuris yra naudojamas vogti iš žmonių jų finansinę ir asmeninę informaciją. Dažniausiai jis pasisavina žmonių slaptažodžius, prisijungimo duomenis ir panašią konfidencialią informaciją, kuri vėliau yra panaudojama banko sąskaitos ištuštinimui. Beje, GOZ virusas taip pat gali būti panaudotas Cryptolocker viruso įrašymui į sistemą. Tai yra ypač pavojinga, nes šis virusas geba užšifruoti visus joje esančius failus ir tada pareikalauti išpirkos už jų atblokavimą. Deja, jei GOZ virusas atsiunčia į kompiuterį Cryptolocker, apsaugos programos gali padėti tik atblokuoti sistemą. Failus galima iššifruoti tik sumokėjus išpirką, kuri paprastai svyruoja tarp 100 ir 300 dolerių… Anot naujausių duomenų, FTB pavyko sustabdyti GOZ virusą. Tai teikia vilties, kad šis trojanas neužkrės naujų kompiuterių. Jeigu norite įsitikinti, kad jūsų sistemoje šio pavojingo viruso nėra, kuo greičiau ją patikrinkite su Reimage.

Kaip GOZ virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

GOZ virusas dažniausiai yra aptinkamas JAV, Kanadoje ir Rusijoje. Paprastai, jis užkrečia kompiuterius melagingų el. laiškų pagalba, kurie turi prisegtą užkrėstą priedą arba tekste paslėptą pavojingą nuorodą. Vos tik auka yra įtikinama atsisiųsti šį priedą arba spustelėti ant nuorodos, kompiuteris yra užkrečiamas .exe failu, kuris ir priklauso GOZ virusui. Jeigu norite išvengti šio ar kitų trojanų, privalote būti labai atsargūs kai atidarinėjate el. laiškus. Jei matote, kad siuntėjo el. pašto adresas nesutampa su jo atstovaujama kompanija, ištrinkite tokį laišką, nes jis tikrai priklauso hakeriams. Jei manote, kad jūsų kompiuteryje gali būti GOZ virusas, kuo greičiau jį patikrinkite su patikima antivirusine programa.

Kaip pašalinti GOZ virusą?

Jei manote, kad jūsų kompiuteryje gali slėptis GOZ virusas, turite kuo greičiau jį patikrinti su antivirusine programa. Tam mes rekomenduojame naudoti Reimage arba SpyHunter 5Combo Cleaner. Jei GOZ virusas jau utsiuntė į jūsų kompiuterį Cryptolocker virusą, atlikite šiuos veiksmus ir jį atblokuokite:

  1. Iš naujo paleiskite užkrėstą kompiuterį.
  2. Spauskite Start -> Run ir įveskite https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe (jei esate užblokuotas, paspauskite alt + tab ir vėl bandykite vesti šį adresą)
  3. Įspėjame, kad virusas vėl gali pradėti rodyti savo perspėjima. Šiuo atveju, paspauskite Alt + Tab ir „R“ tiek kartų kiek reikia.
  4. Parsisiųskite antivirusinę ir paleiskite ją norėdami pašalinti užkrėstus failus iš sistemos.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama skenavimo funkcija padės aptikti pažeistus bei sugadintus failus. Jeigu norite juos sutaisyti, Jums reikės nuspirkti pilną Reimage programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-goz-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie GOZ virus