Sudėtingumo skalė:  
  (67/100)

French Ukash virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

French Ukash virus yra pavojinga kompiuterinė infekcija, kuri priklauso ‘ransomware’ kategorijai. Šiai kategorijai priskiriami virusai sugeba visiškai užblokuoti kompiuterį ir jame esančias programas. Po to, jie pakeičia ekrano foną į didžiulį pranešimą, kuris prašo žmonių sumokėti baudą už įvairių įstatymų pažeidimus. Kaip jau turbūt supratote iš šio viruso pavadinimo, jis plinta tose šalyse, kuriose yra kalbama prancūziškai, pvz.: Prancūzijoje, Belgijoje ir kt šalyse. Jeigu jūsų kompiuteris yra taip pat užblokuotas oficialiai atrodančio pranešimo, kuris prašo jūsų sumokėti 100 eurų baudą, jūs turėtumėte ignoruoti šią žinutę. Vis dėl to, jums taip pat reikės pašalinti šį virusą iš kompiuterio jeigu norite juo naudotis taip kaip tai darėte anksčiau.

KAIP FRENCH UKASH VIRUSAS GALI UŽKRĖSTI KOMPIUTERĮ?

Kaip ir visi kiti virusai, French Ukash virusas patenka į kompiuterius iš užkrėstų el. svetainių arba per užkrėstas programas. Žinoma, jūs taip pat galite atsisiųsti šį virusą į sistemą kartu su užkrėstais el. laiškais bei jų priedais. Vos tik šis virusas patenka į kompiuterį, jis iškarto užblokuoja visą sistemą (tai yra daroma siekiant atitolinti jo pašalinimą iš sistemos) bei pradeda rodyti savo padirbtą pranešimą. Dažniausiai, šis pranešimas sako, kad jūs, žiūrėdami kopijuotus video failus ar platindami virusus, pažeidėte įvairius įstatymus ir dabar turite sumokėti baudą. Vis dėl to, nesvarbu kaip įtikinamai atrodo French Ukash virusui priklausantis pranešimas, tai tėra būdas, kuris padeda hakeriams vilioti ši žmonių jų pinigus. Mes labai rekomenduojame nemokėti jokių baudų ir ištrinti šį virusą.

KAIP PAŠALINTI FRENCH UKASH VIRUSĄ?

Siekiant pašalinti French Ukash virusą, patikrinkite kompiuterį su viena iš šių programų: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba Malwarebytes Anti Malware. Jei negalite jų paleisti, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Iš naujo paleiskite užkrėstą kompiuterį.
  2. Spauskite Start -> Run ir įveskite https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe (jei esate užblokuotas, paspauskite alt + tab ir vėl bandykite vesti šį adresą)
  3. Įspėjame, kad virusas vėl gali pradėti rodyti savo perspėjima. Šiuo atveju, paspauskite Alt + Tab ir „R“ tiek kartų kiek reikia.
  4. Parsisiųskite antivirusinę ir paleiskite ją norėdami pašalinti užkrėstus failus iš sistemos.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą French Ukash virus šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
French Ukash virus pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
French Ukash virus ekrano nuotrauka
French Ukash virus ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-french-ukash-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis