Sudėtingumo skalė:  
  (96/100)

Freeantivirusglobe.com. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Malware
12

Freeantivirusglobe.com yra pavojinga svetainė, kurios jūs turėtumėte vengti. Pagrindinė priežastis, dėl ko mes rekomenduojame tai daryti, yra ta, jog ji platina pavojingą programą, priklausančią Secure Bit Technologies kompanijai. Vos tik ši programa patenka į kompiuterį, ji pradeda rodyti savo klaidinančius pranešimus, kurie siūlo nusipirkti licencijuotą Free Antivirus 3.3 versiją. Jei ši programa jau yra jūsų kompiuteryje, jūs privalote ją iš jo pašalinti, nes kitaip ji gali užblokuoti jūsų kompiuterį, atsiųsti į jį dar pavojingesnių virusų bei priversti jus paskambinti į Secure Bit Technologies priklausančią „pagalbos“ liniją, kuri yra naudojama pinigų viliojimui. Taigi, laikykitės kuo toliau nuo Freeantivirusglobe.com puslapio ir nepamirškite pašalinti Securebit technologies virus. Anot virusai.lt komandos, žmogus turi tik 10 minučių šio viruso pašalinimui. Vėliau jis užblokuoja kompiuterį. Jei jums nepavyko atsikratyti šio viruso, suraskite Securebit technologies vykdomąjį failą ir jį sustabdykite. Po to, patikrinkite sistemą su antivirusine programa.

Kaip aš galiu atsidurti Freeantivirusglobe.com puslapyje?

Į freeantivirusglobe.com galima patekti netyčia, naršant internete. Vis dėl to, dažniausiai žmonės atsiduria šiame puslapyje kai į jų kompiuterį patenka redirect virusas, kuris pakeičia kiekvienos iš jame esančių naršyklių nustatymus ir pradeda savo peradresavimus. Jeigu tai pastebėjote, nieko nelaukite ir patikrinkite savo kompiuterį su antivirusine programa! Kai tik Securebit technologies virusas patenka į kompiuterį, jis pradeda veikti kaip normali antivirusinė: jis rodo kaip tikrina kompiuterio diskus ir vėliau pateikia ataskaitas apie šimtus aptiktų virusų. Atkreipkite dėmesį, kad patikrinę visiškai švarų kompiuterį, mes taip pat sulaukėme pranešimų apie virusus. Po to, žmogui yra pasiūloma sumokėti už neegzistuojančią Securebit technologies versiją  ir taip pašalinti iš kompiuterio virusus. Atkreipkite dėmesį į tai, jog šis virusas programos pirkimui duoda tik dešimt minučių (kartais net dvi!) ir tada jį užblokuoja. Prašome vengti freeantivirusglobe.com, nes šis puslapis aiškiai priklauso hakeriams, kurie siekia užsidirbti pinigų!

KAIP PAŠALINTI SECUREBIT TECHNOLOGIES VIRUSĄ?

Jei jūs buvote apgautas freeantivirusglobe.com puslapyje pateikiamos informacijos ir atsisiuntėte į kompiuterį Securebit technologies virusą, jis yra užkrėstas. Tokiu atveju mes rekomenduojame kuo skubiau paleisti vieną iš šių programų: Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Reimage

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Freeantivirusglobe.com šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Freeantivirusglobe.com pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Freeantivirusglobe.com ekrano nuotrauka
Freeantivirusglobe.com ekrano nuotrauka

Freeantivirusglobe.com rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random characters].exe

Ištrinti failus:
[random characters].exe

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-freeantivirusglobe-com.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis