Sudėtingumo skalė:  
  (85/100)

File Recovery. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Malware

File Recovery yra pavojinga programa, kuri meluoja žmonėms teigdama, jog gali priversti jų kompiuterius dirbti greičiau. Nors jums ir gali pasirodyti, jog tai yra legali programa, iš tiesų tai yra virusas, kuris yra naudojamas išvilioti iš žmonių jų pinigus. Jeigu pastebėjote šią programą savo kompiuteryje, niekuomet nepalikite jos ten, nes ji nesustodama rodys jums savo padirbtus pranešimus apie kompiuterio klaidas, kurias vėliau siūlys pašalinti jos licencijuotos versijos pagalba. Žinoma, ši versija yra padirbta ir naudojama tik išvilioti iš žmonių jų pinigus. Jeigu jūs pastebėjote nuolatinius File Recovery pranešimus savo kompiuteryje, turėtumėte kuo skubiau paleisti savo antivirusinę programą ir pašalinti šią pavojingą programą.

KAIP GALIMA UŽSIKRĖSTI FILE RECOVERY VIRUSU?

File Recovery virusas yra platinamas įvairiais būdais: jis gali patekti į kompiuterį per padirbtus Java, Flash ar PDF Reader atnaujinimus, padirbtus vaizdo kodekus, nemokamas programas ir kitus užkrėstus failus. Žinoma, jūs niekuomet nepastebėsite kaip File Recovery patenka į jūsų kompiuterį jeigu jūs neturėsite atnaujintos antivirusinės programos, kuri praneš jums apie šio viruso patekimą į sistemą. Vis dėl to, vos tik File Recovery atsiranda kompiuteryje, jis pradeda rodyti savo padirbtus pranešimus kiekvieną kartą kai kompiuteris yra perkraunamas. Šiam virusui priklausantys pranešimai atrodo taip:

Hard drive boot sector reading error

System blocks were not found

Error 0x00000024 – NTFS_FILE_SYSTEM

Error 0x00000078 – INACCESSIBLE_BOOT_DEVICE

Error 0x0000002E – DATA_BUS_ERROR

Error 0x00000050 – PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA

The DRM attribute value is too small before disk scan

System blocks were not found
This is most likely occurred because of hard disk failure.
This may also lead to a potential loss of data.


Hard Drive Boot Sector Reading Error

During I/O system initialization, the boot device driver might have failed to initialize the boot device. File system initialization might have failed because it did not recognize the data on boot device.

Prisiminkite, visi šie kietojo disko gedimai ir registro problemos yra niekas kitas, bet išgalvotos bėdos, kuriomis yra siekiama jus įbauginti. Taigi, jūs privalote ignoruoti visus File Recovery priklausančius pranešimus ir pašalinti šią programą iš sistemos.

KAIP PAŠALINTI FILE RECOVERY VIRUSĄ?

Pirma, turite sustabdyti File Recovery procesus, naudodami Reimage, Process Explorer arba Rkill. Jei negalite paleisti nė vienos iš šių programų, paleiskite savo užkrėstą kompiuterį Safe Mode with Networking režimu ir tuomet patikrinkite kompiuterį su antivirusine programa.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
File Recovery ekrano nuotrauka
File Recovery ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-file-recovery.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie File Recovery