Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

FBI System Failure virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

FBI System Failure virus yra pavojingas virusas, kuris neturi nieko bendro su FTB arba kita vyriausybine institucija. Iš tikrųjų, tai yra atnaujinta FBI viruso versija, kuri priklauso sukčiams siekiantiems priversti žmones mokėti jiems pinigus. Norėdami tai pasiekti, jie naudoja gana sudėtingą sistemą, kuri yra paremta sistemą blokuojančiu įspėjimu apie įvairius teisės pažeidimus. Paprastai, žmogus yra informuojamas apie nelegalų naudojimąsi kopijuotais muzikos ar video įrašais ir vėliau paprašomas sumokėti 300 dolerių baudą. Kai žmonės pamato tokius žodžius kaip „Federal Bureau of Investigation“, “law of The United States of America“ ir pan., jie nė nesusimąsto,kad šis pranešimas gali priklausyti nusikaltėliams. Todėl būkite labai atsargūs ir pašalinkite FBI System Failure virus kai tik pamatysite suklastotą šiam virusui priklausantį įspėjimą.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI FBI System Failure virusu?

FBI System Failure virusas priklauso ‘ransomware’ kategorijai, taigi jis dažniausiai užkrečia menkai apsaugotus kompiuterius. Norėdami išvengti šio viruso, įsitikinkite, kad jūsų kompiuteryje yra naujausios antivirusinės ir anti-malware programų versijos. Kai tik šis virusas patenka į kompiuterį, jis jį užblokuoja taip, kad auka negalėtų prisijungti prie interneto ar paleisti antivirusinės. Be to, virusas taip pat pakeičia darbalaukį į savo suklastotą perspėjimą, kuris teigia:

System Failure
Federal Bureau of Investigation
All Activities of this computer has been recorded. All your files are encrypted. Don’t try to unlock your computer!
Your PC is blocked due to at least one of the reasons specified below.
Copyright and Related Rights law (Video, Music, Software) and illegally using and distributing copyrighted content, thus infringing Article I, Section B, Clause 8, also known as the Copyright of the Criminal Code of the United States of America.
Article 202 of the criminal provides for deprivation of liberty for two or twelve yours.
Illegal access has been initiated from your PC without your knowledge or consent, your PC may be infected by malware, thus you are violating the law On Neglectful Use of personal Computer. Article 210 of the Criminal Code provides for a fine of up to $100,000 and/or a deprivation of liberty for four to nine years.
Pursuant to the amendment to the Criminal of United States of America of May 28,2011, this law infringement (if it is not repeated – first time) may be considered as conditional in case you pay the fine to the state.
Fines may only be paid within 24 hours after the infringement. As soon as 24 hours elapse, the possibility to pay the fine expires, and a criminal case is initiated against you automatically within the next 24 hours!
To unlock the computer, you must pay the fine through REloadit Pack of $300.
To unlock your computer locked by the United States Cyber Security REloadit Pack fine Virus and to avoid other legal consequences, you are obligated to pay a release fee of $300. Payable through REloadit Pack via Walmart Card or Kmart Card etc.
After successful payment, your computer will automatically unlock.

Jeigu jūs matote įspėjimą, kuris prisistato FBI ir prašo jūsų sumokėti 300 dolerių baudą, tai reiškia, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas. Jūs turite ignoruoti šį padirbtą įspėjimą ir pašalinti virusą iš savo kompiuterio:

KAIP PAŠALINTI FBI System Failure virusą?

Jei FBI System Failure virusas užkrėtė jūsų kompiuterį, turite pašalinti jo pavojingus failus. Jei negalite paleisti savo antivirusinės, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Naudodamiesi kitu kompiuteriu atsisiųskite Reimage antivirusinę.
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite sistemos nuskaitymą, ištrinkite užkrėstus failus ir dar kartą patikrinkite kompiuterį kai perkrausite jį.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
FBI System Failure virus ekrano nuotrauka
FBI System Failure virus ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-fbi-system-failure-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


  1. Kaip ištrinti FBI virus sako:
    rugsėjo 23rd, 2013 at 12:17 pm

    […] FBI System Failure virus: FBI System Failure virus yra naujausias virusas, kuris blokuoja kompiuterį ir rodo savo netikrą įspėjimą apie įstatymų pažeidimus. Jis teigia: ‘All Activities of this computer has been recorded. All your files are encrypted. Don’t try to unlock your computer!’. Kaip ir ankstesnės šio viruso versijos, jis siekia priversti savo aukas sumokėti 300 dolerių naudojant REloadit išankstinio apmokėjimo sistemą. Jei matote tokį įspėjimą, turite jį ignoruoti, nes jūs prarasite savo pinigus. […]

Jūsų nuomonė apie FBI System Failure virus