Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

FBI Computer Crime and Intellectual Property Section virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

FBI Computer Crime and Intellectual Property Section virus yra rimta infekcija, kuri yra ypač aktyviai platinama Jungtinėse Amerikos Valstijose. Vos patekusi į kompiuterį, ji pradeda rodyti ‘oficialų’ pranešimą, kuris atrodo taip tarsi priklausytų FBI. Toks padirbtas įspėjimas paprastai praneša kompiuterio savininkui, kad jis buvo pastebėtas naudojant kopijuotus video ar audio failus ir vėliau informuoja, kad jis dėl to turi sumokėti baudą. Šį kartą sukčiai prašo sumokėti 200 JAV dolerių. Be to, šis virusas užblokuoja kompiuterį, taigi auka negali prisijungti prie interneto ar paleisti jame esančių programų, tarp jų ir antivirusinės. Jeigu jūs matote pranešimą su pavadinimu ‘FBI Computer Crime and Intellectual Property Section’, prisiminkite, kad jis neturi nieko bendro su FTB. Jis priklauso sukčiams, kurie siekia jo pagalba išvilioti iš žmonių jų pinigus.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI FBI Computer Crime and Intellectual Property Section virusu?

FBI Computer Crime and Intellectual Property Section virusas yra platinamas kaip ir bet kuri kita kompiuterinė infekcija. Jūs galite užsikrėsti juo lankantis nelegaliose svetainėse, siųsdamiesi nesaugius failus į kompiuterį arba žiūrėdami nelegalius vaizdo įrašus internete. Kai tik šis virusas atakuoja kompiuterį, jis jį užblokuoja ir taip pat pakeičia darbalaukį šiuo padirbtu pranešimu:

FBI Computer Crime and Intellectual Property Section
The computer is locked by Internet Service Provider
The work of your computer has been suspended on the grounds of viewing illegal content.
(…)
All illegal activities on your computer, including photos and video from webcam, stored in a police database for further identification of the individual offender.
(…)
All of the above data, including your IP address, ISP logs, your physical address, photos and video from a webcam and a backup hard drive will be used to prove your guilt. All collected information is transferred to the CCIPS.
All stored data can be found at: https://www.justice .gov/criminal/cybercrime/evidencebase/66N7736627.‎

(…)
Attempt to unblock computer by any other means will lead to formatting of the hard drive except for the evidence of criminal activity. A fists-time violation might not lead to imprisonment, in case of a first-time violation you have to pay the fine in accordance with the Law of Loyalty of the People as of December 04, 2012.
You are obliged to pay the fee of 200 USD to unblock your computer and avoid all the other legal procedures (Ukash or PaySafeCard).

Prisiminkite ilgam, kad jūs niekada neturėtumėte tikėti FBI Computer Crime and Intellectual Property Section viruso rodomu įspėjimu apie įstatymų pažeidimus ir kitas problemas, kurios buvo tariamai aptiktos jūsų kompiuteryje. Jei matote jį ekrane, sekite žemiau pateiktomis instrukcijomis ir pašalinkite virusą.

KAIP PAŠALINTI FBI Computer Crime and Intellectual Property Section virusą?

Kai FBI Computer Crime and Intellectual Property Section virusas užkrečia kompiuterį, jis jį užblokuoja. Taigi, pirmas žingsnis, kurį jūs turite padaryti norėdami jį pašalinti yra sistemos atblokavimas. Norėdami tai padaryti sekite šiuos veiksmus.

  1. Naudodamiesi kitu kompiuteriu atsisiųskite Reimage antivirusinę.
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite sistemos nuskaitymą, ištrinkite pavojingus failus.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
FBI Computer Crime and Intellectual Property Section virus ekrano nuotrauka
FBI Computer Crime and Intellectual Property Section virus ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-fbi-computer-crime-and-intellectual-property-section-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


  1. Kaip ištrinti FBI virus sako:
    rugsėjo 18th, 2013 at 1:10 pm

    […] FBI Computer Crime and Intellectual Property Section virus: Tai pavojinga programa, kuri užblokuoja visą kompiuterį kai tik jį užkrečia. To pasekoje, aukai yra rodomas netikras įspėjimas, kuriame nurodoma, kad kompiuteris buvo užblokuotas dėl įvairių teisės aktų pažeidimų. Pavyzdžiui, kompiuterio savininkas gali būti informuotas, jog jis buvo pastebėtas žiūrint kopijuotus video įrašus, platinant kopijuotus muzikos failus ar kitaip naudojant autorių teisių saugomą turinį. Ši FBI virus versija prašo sumokėti 200 dolerių baudą. Prašome niekada nevykdyti šio reikalavimo. […]

Jūsų nuomonė apie FBI Computer Crime and Intellectual Property Section virus