Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Facebook Stalker virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Malware

Facebook Stalker virus (taip pat žinomas kaip FB Stalker virus) yra pavojinga programa, kuri priklauso Facebook virus šeimai. Nors jums gali atrodyti kad tai yra saugi FB programa, kuri gali suteikti jums galimybę pažvelgti, kas peržiūrėjo jūsų „Facebook“ profilį, iš tiesų tai yra dar viena melagystė plintanti šiame socialiniame tinkle. Patikrinusi šią programėlę, mūsų komanda išsiaiškino, kad ji gali lengvai pavogti jūsų asmeninę informaciją. Paprastai, FB Stalker virusas vagia „Facebook’ prisijungimo duomenis, slaptažodžius, saugumo klausimus ir jų atsakymus ir taip vėliau suteikia sukčiams galimybę prisijungti prie aukų Facebook profilių. Jei patekote į šiuos spąstus, turėtumėte kuo skubiau pakeisti savo FB slaptažodį ir patikrinti kompiuterį su antivirusine programa.

KAS ATSITINKA, KAI JŪS PATENKATE Į „FACEBOOK“ STALKER VIRUSO SPĄSTUS?

Jei jūs patekote į Facebook Stalker viruso spąstus, jūs turėjote atsidurti FBStalker26.com svetainėje, kuri atrodo kaip normalus Facebook prisijungimo puslapis. Ši svetainė prašo žmones įvesti prisijungimo duomenis ir paaiškina, jog jų reikia jei jūs norite naudoti programėlę ir dar paprašo pasiūlyti ją savo draugams. Iš tikrųjų, ši svetainė yra pavojingas puslapis, kurio jūs turėtumėte vengti. Jei jūs patekote į spąstus ir sukčiai jus įtikino pateikti jūsų prisijungimo vardą ir slaptažodį, jūs suteikėte jiems galimybę prisijungti prie jūsų Facebook.

KAIP PAŠALINTI Facebook Stalker virusą?

Bandydami apsaugoti savo asmeninę informaciją, jūs turėtumėte vengti tokių padirbtų programų, kaip FB Stalker arba Facebook Stalker. Jei jūs jau buvote apgautas šios programos, turite kuo skubiau pakeisti savo FB slaptažodį. Galiausiai, patikrinkite kompiuterį su atnaujinta Reimage.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Facebook Stalker virus šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Facebook Stalker virus pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-facebook-stalker-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis