Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Facebook Desktop. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Adware

Facebook Desktop (taip pat galima rasti kaip FBDesktop) yra potencialiai nepageidaujama programa, kuri patenka į kompiuterius kartu su kitomis nemokamomis programomis. Kai tik ji atsiranda sistemos viduje, ji įsirašo į visas joje esančias naršykles, įskaitant Mozilla Firefox, Google Chrome ir Safari. Mes dar nepastebėjome šios programos Internet Explorer naršyklėje, tačiau tai nereiškia, kad ji negali jos paveikti. Anot Facebook Desktop aprašymo, ši programa suteikia žmogui galimybę pamatyti kas vyksta „Facebook“ socialiniame tinkle prie jo neprisijungus. Vis dėl to, daugelis ją išbandžiusiųjų sako, jog ši programa gali pradėti rodyti įvairias reklamas ir nuolat verčia žmones lankytis nesaugiose svetainėse. Taigi, nors mes ir netvirtiname, kad Facebook Desktop arba FBDesktop yra virusas, ši programa yra akivaizdžiai plintama naudojant nesąžiningus būdus bei gali sukelti jums įvairių problemų.

KAIP FACEBOOK DESKTOP GALI ATSIRASTI MANO KOMPIUTERYJE?

Daugeliu atvejų, Facebook Desktop žmonės atsisiunčia į kompiuterius kartu su kita nemokama programa, kuri yra žinoma kaip „Facebook Messenger“. Žinoma, niekas nėra tikras, jog ši programa nepradės plisti kitų nemokamų programų pagalba. Jeigu jūs norite išvengti tokių atsisiuntimų, skirkite daugiau laiko nemokamų programų įrašymo į kompiuterį procesui ir taip pat nepraleiskite tų varnelių, kurios sako, kad jūs sutinkate įrašyti į savo kompiuterį FBDesktop. Jei ši programa jau yra jūsų kompiuteryje, pasistenkite ją iš ten pašalinti. Tai galite padaryti šių instrukcijų pagalba:

KAIP PAŠALINTI FACEBOOK DESKTOP?

Jei norite pašalinti FBDesktop, patikrinkite savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa. Tam mes rekomenduojame tam naudoti Reimage. Taip pat galite pasinaudoti šiomis instrukcijomis:

  1. Spustelėkite Start -> Control Panel -> Programs arba Add/Remove Programs -> Uninstall a Program.
  2. Čia, ieškokite Facebook Desktop arba FBDesktop įrašų ir pasirinkite Uninstall.
  3. Spustelėkite OK norėdami įrašyti pakeitimus.

Galiausiai, sutvarkykite kiekvienos iš jūsų naršyklių nustatymus:

Mozilla Firefox:

  1. Mozilla Firefox adreso juostoje, įveskite about: addons ir paspauskite enter;
  2. Pereikite į plugins ir suraskite Facebook Desktop arba FBDesktop;
  3. Spustelėkite disable.

Google Chrome:

  1. Google Chrome adreso juostoje įrašykite Chrome:\\plugins ir paspauskite enter.
  2. Suraskite Facebook Desktop ir spustelėkite disable.

Opera:

  1. Operos adreso juostoje, įveskite opera:plugins,
  2. Čia, turėtumėte surasti Facebook Desktop ir paspausti disable.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Facebook Desktop šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Facebook Desktop pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-facebook-desktop.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis