Sudėtingumo skalė:  
  (93/100)

Explorer.exe – Corrupt Disk. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Malware

„explorer.exe – Corrupt Disk“ yra melagingas pranešimas, kuris priklauso System Repair virusą platinantiems hakeriams. Vos tik šis virusas patenka į kompiuterį, jis pradeda jį „tikrinti“ ir vėliau praneša, kad jis yra pavojingai užkrėstas. Tai yra daroma siekiant vienintelio tikslo – priversti žmones nusipirkti licencijuotą System Repair versiją. Vienas iš tokių System Repair pranešimų, kuris ir siekia žmones įtikinti, kad jiems reikia šios programos, yra „explorer.exe – Corrupt Disk“ (lietuviškai „explorer.exe-diskas sugadintas“) pranešimas. Prašome netikėti juo, nes Explorer.exe yra teisėtas failas, kuris turėtų būti paliktas veikti jūsų kompiuteryje. Jeigu matote šį pranešimą savo kompiuterio ekrane, prašome jį kuo greičiau patikrinti su antivirusine programa ir pašalinti System Repair virusui priklausančius failus.

Kaip „explorer.exe – Corrupt Disk“ gali pasirodyti mano kompiuterio ekrane?

Ši netikra programa (System Repair virusas) dažniausiai atsiranda kompiuteryje nepastebėtas. Paprastai, jis gali užkrėsti menkai apsaugotus kompiuterius jei jų savininkai lankosi užkrėstose svetainėse arba siunčiasi užkrėstas programas į kompiuterį. Kai tik šis virusas patenka į sistemos vidų, jis pakeičia sistemos nustatymus ir rodo įvairius klaidinančius pranešimus, tokius kaip šis perspėjimas:

explorer.exe – Corrupt Disk
Exception Processing Message 0x0000397 Parameters 0x7C80001A 0x000003FB 0x7C8002CD 0x7C8006E9

Prašome niekada netikėti tokiais klaidingais pranešimais. Jei norite atsikratyti „explorer.exe – corrupt disk“, turite pašalinti System Repair iš savo kompiuterio.

Kaip aš galiu pašalinti „explorer.exe – Corrupt Disk“?

Jei matote „explorer.exe – diskas sugadintas“ pranešimą savo kompiuteryje, turėtumėte kuo greičiau jį patikrinti su antivirusine programa. Mes rekomenduojame naudoti vieną iš šių programų: Malwarebytes Malwarebytes, Reimage arba Plumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security. Žinoma, prieš paleisdami šias programas įsitikinkite, kad jos buvo atnaujintos.

Pasiūlymas
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-explorer-exe---corrupt-disk.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis