Explorer.exe – Corrupt Disk šalinimas

explorer.exe – Corrupt Disk pašalinimas

Kas yra explorer.exe – Corrupt Disk?

„explorer.exe – Corrupt Disk“ yra melagingas pranešimas, kuris priklauso System Repair virusą platinantiems hakeriams. Vos tik šis virusas patenka į kompiuterį, jis pradeda jį „tikrinti“ ir vėliau praneša, kad jis yra pavojingai užkrėstas. Tai yra daroma siekiant vienintelio tikslo – priversti žmones nusipirkti licencijuotą System Repair versiją. Vienas iš tokių System Repair pranešimų, kuris ir siekia žmones įtikinti, kad jiems reikia šios programos, yra „explorer.exe – Corrupt Disk“ (lietuviškai „explorer.exe-diskas sugadintas“) pranešimas. Prašome netikėti juo, nes Explorer.exe yra teisėtas failas, kuris turėtų būti paliktas veikti jūsų kompiuteryje. Jeigu matote šį pranešimą savo kompiuterio ekrane, prašome jį kuo greičiau patikrinti su antivirusine programa ir pašalinti System Repair virusui priklausančius failus.

Kaip „explorer.exe – Corrupt Disk“ gali pasirodyti mano kompiuterio ekrane?

Ši netikra programa (System Repair virusas) dažniausiai atsiranda kompiuteryje nepastebėtas. Paprastai, jis gali užkrėsti menkai apsaugotus kompiuterius jei jų savininkai lankosi užkrėstose svetainėse arba siunčiasi užkrėstas programas į kompiuterį. Kai tik šis virusas patenka į sistemos vidų, jis pakeičia sistemos nustatymus ir rodo įvairius klaidinančius pranešimus, tokius kaip šis perspėjimas:

explorer.exe – Corrupt Disk
Exception Processing Message 0x0000397 Parameters 0x7C80001A 0x000003FB 0x7C8002CD 0x7C8006E9

Prašome niekada netikėti tokiais klaidingais pranešimais. Jei norite atsikratyti „explorer.exe – corrupt disk“, turite pašalinti System Repair iš savo kompiuterio.

Kaip aš galiu pašalinti „explorer.exe – Corrupt Disk“?

Jei matote „explorer.exe – diskas sugadintas“ pranešimą savo kompiuteryje, turėtumėte kuo greičiau jį patikrinti su antivirusine programa. Mes rekomenduojame naudoti vieną iš šių programų: SpyHunter 5Combo Cleaner, FortectIntego arba Malwarebytes. Žinoma, prieš paleisdami šias programas įsitikinkite, kad jos buvo atnaujintos.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis