Sudėtingumo skalė:  
  (97/100)

Europol virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

Europol virusas (dar gali būti vadinamas EB3 virusu) yra pavojinga programa, kuria siekiama išvilioti iš žmonių jų jų pinigus. Siekiant tai padaryti, pradžioje virusas teigia, kad jie pažeidė įvairius teisės aktus ir dabar turi sumokėti baudą Europolui. Be to, jis blokuoja visą kompiuterį ir ekrane rodo netikrą įspėjimą, kuris pateikia tokią svarbią informaciją kaip kompiuterio IP adresas, vieta, EB3 logotipai, web kamera ir pan. Prieš patikėdami šiuo melagingu pranešimu ir sutikdami mokėti baudą, jūs privalote suprasti, kad vyriausybinės organizacijos niekada neblokuoja kompiuterių siekdamos surinkti savo baudas iš nusižengusiųjų. Tam jos turi paruošę kitų veiksmingų metodų. Europol virusas yra didžiulė apgavystė, kuri yra aktyviai platinama Europoje. Prašome ignoruoti šį profesionaliai sukurtą virusą ir ignoruoti jo reikalavimą sumokėti baudą.

KAIP MANO KOMPIUTERIS GALI BŪTI UŽKRĖSTAS EUROPOL VIRUSO?

Europolo virusas platinamas Trojanų pagalba, kurie patenka į kompiuterius nepastebėti. Dažniausiai, tokį virusą galima atsisiųsti kartu su nemokamomis programomis, padirbta programine įranga ir jos atnaujinimais. Kai tik jis užkrečia kompiuterį, jis jį užblokuoja ir parsisiunčia Europolo virusui priklausančius failus. Taigi, šalinant šią grėsmingą programą, svarbiausia yra atsikratyti šių kenksmingų failų. Be to, šis virusas pradeda rodyti štai tokį pranešimą:

EUROPOL
Attention! Your PC has been locked! Attention!
Your computer has been trying to download and/or to install pirated software or multimedia files protected by international laws and has been blocked According to EU legislation you are required to pay 100 EUR administrative fees if this is the first time you have violated the copyright law. Downloading, installing and distributing Such materials is highly punishable and may leave a long lasting effect on your job and on your friends and relatives, if we don’t receive a payment within 48 hours your personal information will be Sent TO your local police authorities. Your hardware used for distribution of pirated software will be confiscated and you will be arrested, charged and convicted for up to 5 years in prison time and registered as a thief for the rest of your life.

Prašome ignoruoti šį padirbtą pranešimą, ypač jei jūs jį matote savo kompiuterio ekrane. Be to, labai rekomenduojame kuo greičiau pašalinti Europolo virusą iš sistemos.

KAIP PAŠALINTI EUROPOLO VIRUSą?

Siekdami pašalinti Europolo virusą, visų pirma jūs turite atblokuoti sistemą. Kai kuriems žmonėms tai padaryti pasisekė tiesiog nustačius kompiuterio datą keletą dienų atgal. Tačiau jei jums tai nepadeda, sekite šias instrukcijas:

  1. Iš naujo paleiskite užkrėstą kompiuterį.
  2. Spauskite Start -> Run ir įveskite https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe (jei esate užblokuotas, paspauskite alt + tab ir vėl bandykite vesti šį adresą)
  3. Įspėjame, kad virusas vėl gali pradėti rodyti savo perspėjima. Šiuo atveju, paspauskite Alt + Tab ir „R“ tiek kartų kiek reikia.
  4. Parsisiųskite antivirusinę ir paleiskite ją norėdami pašalinti užkrėstus failus iš sistemos.

Taip pat rekomenduojame naudoti šias programas: SpyHunterCombo Cleaner, Malwarebytes Malwarebytes.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-europol-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Europol virus