Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

EU Police virusas. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

EU Police virusas yra pavojingas virusas, kuris yra priskiriamas ‘ransomware’ kategorija. Nors jums gali pasirodyti, kad jis priklauso Europos Sąjungos policijai, iš tikrųjų tikrieji jo savininkai yra hakeriai, kurie siekia pavogti iš žmonių jų pinigus. Šis virusas daro tiesioginę įtaką žmogaus kompiuteriui, kadangi jis jį užblokuoja ir neleidžia prisijungti prie Interneto ar paleisti legalių programų. Be to, kai tik jis užkrečia sistemą, jis pradeda rodyti savo netikrą pranešimą, kuris pateikia melagingą ataskaitą apie žmogaus nusikaltimus ir prašo sumokėti baudą. Už tai jis prižada, jog tai atblokuos kompiuterį ir padės žmogui išvengti dar didesnių problemų. Paprastai, šis virusas kaltina savo aukas naudojus autorių įstatymo saugomą turinį, platinus virusus ir lankiusis su pornografija susijusiose svetainėse. Žinoma, jūs niekada neturėtumėte patikėti tokiais pranešimais, nes jie siekia vienintelio tikslo – išvilioti iš jūsų pinigus. Jei matote ES Police pranešimą savo kompiuterio ekrane, ignoruokite jį.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI EU Police virusu?

Panašiai kaip ir ankstesni virusai, kurie priklauso ‘ransomware’ kategorijai, EU Police virusas taikosi į Europoje gyvenančius žmones. Jo platinimui sukčiai naudoja trojanus, kurie dažniausiai yra atsisiunčiami kartu su netikrais programų atnaujinimais, spamu ir panašiais būdais. Nors žmonėms nepavyksta pastebėti to tikslaus momento kai virusas užkrečia kompiuterį, jie tikrai pastebi tolesnius jo veiksmus. Paprastai, EU police virusas iškarto užblokuoja kompiuterį ir pradeda rodyti savo netikrą pranešimą, kuris sako kad kompiuteris buvo užblokuotas ES policijos ir kad jūs privalote sumokėti iš anksto nustatytą baudą Nė už ką to nedarykite, nes tai yra spąstai! Jei matote EU Policijos pranešimą savo kompiuteryje, sekite tolesnius žingsnius:

KAIP GALIMA PAŠALINTI EU Police virusą?

Jei norite sėkmingai pašalinti EU Police virusą, pirmiausia turite atblokuoti sistemą. Tam sekite šiuos veiksmus:

  1. Iš naujo paleiskite užkrėstą kompiuterį.
  2. Spauskite Start -> Run ir įveskite https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe (jei esate užblokuotas, paspauskite alt + tab ir vėl bandykite vesti šį adresą)
  3. Įspėjame, kad virusas vėl gali pradėti rodyti savo perspėjima. Šiuo atveju, paspauskite Alt + Tab ir „R“ tiek kartų kiek reikia.
  4. Parsisiųskite antivirusinę ir paleiskite ją norėdami pašalinti užkrėstus failus iš sistemos.

Mes taip pat rekomenduojame naudoti SpyHunterCombo Cleaner.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-eu-police-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


  1. Janina sako:
    rugsėjo 10th, 2013 at 2:21 pm

    Mano kompiuteryje atsirado sis virusas, Noreciau kuo greiciau ji pasalinti.

Jūsų nuomonė apie EU Police virusas