Sudėtingumo skalė:  
  (28/100)

EFix Pro. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Linas Kiguolis - - | Tipas: Malware

Kas yra eFix Pro?

eFix Pro yra programa, kuri žada padėti žmonėms pagreitinti jų kompiuterių darbą. Deja, bet tai nėra visiška tiesa. Ši programa siekia vaisai kito tikslo – priversti juos nusipirkti licencijuotą versiją. Taigi, jeigu naudojate šią programą jūs galite būti informuotas/a apie išgalvotus virusus ar su tuo susijusias programas. Beje, eFix Pro gali pradėti jums rodyti savo pranešimus vos tik jūs pradedate naršyti Internete. Taigi gali peraugti į tikrai erzinančią veiklą, todėl mes jums labai rekomenduojame vengti šios programos ir juo labiau nepirkti jos licencijuotos versijos. Žinoma, jeigu ši programa jau privertė jus sunerimti dėl pasenusių registro įrašų, pavojingų failų, sistemos nestabilumo ir panašių problemų, jūs turėtumėte nieko nelaukti ir patikrinti savo kompiuterį. Vis dėlto, tam mes labai rekomenduojame naudoti patikimas programas, tokias kaip Reimage. Jos jums tikrai parodys kas yra tikrasis virusas.

Kaip eFix Pro gali atsidurti mano kompiuteryje?

Mūsų komanda atskleidė ne vieną eFix Pro platinimui naudojamą metodą. Pagrindinis būdas, kuris yra naudojamas šios programos platinimui yra paremtas nemokamomis programomis, kuriose ji yra pristatoma kaip papildomas priedas. Jo ir bet kurio kito priedo (nesvarbu ar tai būtų naršyklės priedas, įrankių juosta ar štai tokia programa) galima išvengti tik tuo atveju, jeigu žmogus prižiūri nemokamos programos atsisiuntimą į sistemą. Tai nėra sunku. Tam tereikia pasirinkti Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą. Po to jūs turėtumėte sekti kiekvieną jos įrašymo žingsnį ir surasti varnelę, kuri sako, kad jūs norite atsisiųsti eFix Pro. Jeigu tai jau praleidote, jums teks atlikti žemiau pateiktus veiksmus. Beje, ši programa į jūsų kompiuterį gali bandyti patekti melagingų pranešimų pagalba bei per nelegalias svetaines. Dažniausiai ją platina pranešimai, kurie siūlo atnaujinti sistemoje esančias programas, tokias kaip Java ar Flash Player. Mes jums labai rekomenduojame vengti tokių pasiūlymų, nes taip jūs į savo kompiuterį galite atsisiųsti begalę nereikalingų programų, tarp jų ir eFix Pro. Jeigu ši programa jau baigia jus pribaigti su savo erzinančiais pranešimais apie sistemos problemas ir nuolat siūlo jums nusipirkti licencijuotą savo versiją, atlikite žemiau pateiktus veiksmus.

Kaip pašalinti eFix Pro virusą?

Techniškai, ši programa nėra virusas. Vis dėlto, ji sukelia daug įtarimų, dėl kurių mes ir patariame jos atsikratyti. Norėdami tai padaryti kaip įmanoma greičiau, patikrinkite savo kompiuterį su viena iš šių programų: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba Malwarebytes Anti Malware. Beje, jūs taip pat galite vadovautis šiomis instrukcijomis:

  • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitėsAdd/Remove Programs).
  • Suraskite eFix Pro ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
  • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą eFix Pro šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
eFix Pro pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
eFix Pro ekrano nuotrauka
eFix Pro ekrano nuotrauka

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Ekspertas kovoje su virusais ir kitomis kompiuterio infekcijomis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-efix-pro.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis