Sudėtingumo skalė:  
  (94/100)

Dyzap virusas. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Liucija Danes - - | Tipas: Įsilaužimo įrankiai

Kas yra Dyzap?

Dyzap virusas yra labai pavojingas Trojos arklys, kuris gali pavogti kreditinių kortelių duomenis ar kitą konfidencialią informaciją. Pasak kompiuterių saugumo ekspertų, šis virusas ypač suinteresuotas pavogti žmonių prisijungimo vardus, slaptažodžius, virtualią valiutą (angl. ‘crypto currency’), privačios prieigos raktus ir pan. Įdomiausia yra tai, kad šis Trojos arklys taip pat gali būti naudojamas kitų virusų, tokių kaip Gameover [Gameover] ir CryptoLocker [CryptoLocker], platinimui. Taigi, jeigu jam pavyksta patekti į kompiuterio sistemą, jis gali inicijuoti ne tik asmeninės informacijos nutekėjimą, bet taip pat ir parsiųsti virusą, galintį užkoduoti svarbius dokumentus, esančius jūsų kompiuteryje, o po to paprašyti sumokėti už juos išpirką. Remiantis naujausiais duomenimis, šis virusas dažniausiai plinta per užkrėstus elektroninius laiškus, kuriuose rašoma, pvz.: „Please look your document attached”. Jeigu kompiuterio vartotojas atidaro priedą, jis/ji iškarto aktyvuoja Dyzap virusą ir užkrečia savo kompiuterio sistemą. Manoma, kad šis Trojos arklys dažniausiai plinta šalyse, kuriose kalbama angliškai (USA, Kanada, UK, ir t.t), tačiau jeigu jūs ir negyvenate tokioje šalyje, turėtumėte būti atsargus/-i ir patikrinti savo antivirusinę programą. Jeigu ji jau pasenusi, atnaujinkite ją arba įsirašyti kitą patikimą programą, pvz.: Reimage.

Kaip Dyzap gali patekti į mano kompiuterį?

Kaip jau minėjome, Dyzap virusą galimą įsirašyti į kompiuterį per užkrėstus elektroninius laiškus, kurie teigia: „Please look your document attached”. Žinoma, sukčiai gali lengvai pakeisti šio laiško tekstą ir sukurti jį atrodantį gerokai patikimiau nei jis atrodo dabar. Jūs galite būti informuotas apie įvairiausius pirkinius, mokėjimus ir panašius dalykus, kurie gali gana lengvai jus įtikinti atidaryti laiško priedą. Norint apsisaugoti nuo Dyzap viruso, turėtumėte laikytis atokiai nuo nelegalių svetainių, nes jos gali būti pripildytos nelegalaus turinio. Be to, ignoruokite iššokančius pranešimus, pasirodančius naršant internete lyg iš niekur ir siūlančius jums atnaujinti programinę įrangą ar patikrinti kompiuterį su išgalvotomis „nemokamomis programomis“.

Kaip pašalinti Dyzap virusą?

Jeigu norite patikrinti savo kompiuterį ir įsitikinti, kad jis nėra užkrėstas Dyzap virusu, turėtumėte tai padaryti su patikima antivirusine programa, pvz.: Reimage, Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner ar kuria kita gerai žinoma legalia programa. Be to, įsitikinkite, kad naudojate atnaujintą programos versiją, nes kitaip ji gali neaptikti visų šio viruso komponentų. Jeigu įtariate, kad šis Trojos arklys parsiuntė Cryptolocker virusą į jūsų kompiuterį, rekomenduojame atlikite šiuos veiksmus:

  1. Perkraukite savo kompiuterį ir įjunkite saugųjį režimą (angl. ‘Safe mode with command prompt‘) tam, kad virusas taptų neįgalus (tai turėtų suveikti su visomis šio viruso versijomis).
  2. Paleiskite registro redaktorių (angl. ‘regedit) ir suraskite ‘WinLogon Entries‘.
  3. Surašykite visus failus, kurie yra ne explorer.exe arba tušti ir juos užsirašykite. Po to, pakeiskite juos į explorer.exe.
  4. Suraskite visus failus, kuriuos užsirašėte ir pašalinkite registrų raktus su nuorodomis į tam tikrus failus.
  5. Perkraukite savo kompiuterį ir patikrinkite jį su atnajinta Reimage antivirusine programa.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes - Virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-dyzap-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Dyzap virus