Dream Scan Soft. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Malware
12

Dream Scan Soft yra pavojinga programa, kuri pradėjo plisti Internete 2013 metų Gruodžio viduryje. Be abejo, ši programa turėtų būti priskirta „malware“ arba „fake antivirus“ kategorijoms, kadangi ji tik imituoja kompiuterio tikrinimą ir vėliau praneša apie išgalvotus virusus. Visa tai yra daroma siekiant priversti žmones nusipirkti licencijuotą Dream Scan Soft versiją, kuri paprastai yra pristatoma kaip labai pažangi antivirusinė programa. Žinoma, jūs niekada neturėtumėte to daryti, nes tai yra tiesus kelias į pinigų praradimą. Jei pamatėte Dream Scan Soft įspėjimus savo kompiuteryje, jūs privalote juos ignoruoti. Be to, nieko nelaukite ir patikrinkite jį su atnaujinta antivirusine programa, nes priešingu atveju virusas gali pradėti lėtinti jūsų kompiuterio darbą, atsiųsti į jį kitų virusų bei sukelti jums kitų problemų.

Kaip Dream Scan Soft gali patekti į mano kompiuterį?

Dream Scan Soft plinta trojanų pagalba, kurie dažniausiai slepiasi užkrėstose el. svetainėse, nelegaliose programose ir spame. Žinoma, jūs galite apsaugoti savo kompiuterį naudodami patikimą antivirusinę programą, tačiau turite nepamiršti ir įsitikinti, jog jūs naudojate naujausią jos versiją, kuri turi į savo duomenų bazę įtraukusi Dream Scan Soft virusą. Priešingu atveju, ji neaptiks šio viruso ir leis jam lengvai patekti į sistemą. Kai tik Dream Scan Soft atsiranda sistemos viduje, ši programa pradeda rodyti savo padirbtus pranešimus apie šimtus skirtingų virusų. Nors visa tai gali pasirodyti įtikinamai, atminkite, jog ji neturi jokios virusų duomenų bazės ir kitų elementų, kurie yra privalomi antivirusinei. Dėl to mes labai rekomenduojame vengti Dream Scan Soft ir kuo greičiau pašalinti šią programą iš sistemos.

Kaip aš galiu pašalinti Dream Scan Soft?

Jei pastebėjote Dream Scan Soft virusą savo kompiuteryje, kuo greičiau jį patikrinkite su viena iš šių programų: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus,Malwarebytes Anti Malware. Jei jūs negalite paleisti šių programų, pasinaudokite žemiau pateiktomis instrukcijomis:

  1. Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą. Tiesiog perkraukite kompiuterį ir, kai tik jis pradeda užsikrauti, pakartotinai spauskite F8.
  2. Paspauskite ant IE arba kitos naršyklės ir pasirinkite „Run as“ arba „Run as administrator“, įveskite savo administratoriaus slaptažodį (jei reikia).
  3. Įveskite šią nuorodą į naršyklės adresą: http://www.2-spyware.com/download/hunter.exe ir atsisiųskite programą į savo kompiuterį. Paleiskite ją ir pašalinkite visus šios programos aptiktus failus.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Dream Scan Soft šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Dream Scan Soft pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Dream Scan Soft ekrano nuotrauka
Dream Scan Soft ekrano nuotrauka

Dream Scan Soft rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-dream-scan-soft.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis