Sudėtingumo skalė:  
  (8/100)

DoctorPC. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Malware

Kas yra DoctorPC?

DoctorPC – tai programa, žadanti pagerinti kompiuterio darbą. Deja, bet ji kelia daug abejonių, todėl prieš atsisiųsdami šią programą į savo kompiuterį, žinokite, kad ji vargu ar pagerins jūsų kompiuterio funkcionalumą. Prišingai, ji gali pradėti rodyti erzinančius iššokančius pranešimus tam, kad apgaulės būdu įtikintų jus nusipirkti licencijuotą šios programos versiją. Tam, kad įtikintų žmones, kad jiems ši mokama versija yra reikalinga, šis virusas gali pradėti tikrinti jūsų kompiuterį bei rodyti padirbtus rezultatus, pranešančius apie ilgą sąrašą nepatikimų įrašų ir pavojingų failų. Kad ir kokius patikimai atrodančius sistemos patikrinimo rezultatus ši optimizavimo programa gali jums rodyti, netikėkite jais, nes jie gali būti pripildyti netikrų programų. Todėl turint omenyje, kad ši programa taip bando jus įtikinti nusipirkti nepatikimą šios programos licenciją, ignoruokite šiuos rezultatus, įspėjimus ir NIEKADA nepirkite DoctorPC licencijos, nes galite prarasti savo pinigus mokėdami už nieką. Be to, jūs net galite atskleisti savo kreditinės kortelės duomenis ar kitą asmeninę informaciją internetiniams sukčiams. Taigi, jeigu jūs tikrai norite patikrinti savo kompiuterį ir pašalinti kenkėjiškas programas, kurios gali slėptis ar slepiasi jūsų kompiuteryje, mes rekomenduojame naudoti Reimage. Be to, turėtumėte labai atsargiai elgtis su visomis programomis, kurios žada pagerinti jūsų kompiuterio darbą, nes vargu ar kuri iš jų gali tinkamai tai padaryti. Tam, kad kompiuteris dirbtų greičiau ir sklandžiau, būtina pašalinti tūkstančius įrašų, o ne kelis šimtus apie kuriuos informuoja Doctor PC virusas.

Kaip DoctorPC gali atsirasti mano kompiuteryje?

Kaip ir kitos kompiuterio darbą pagreitinti žadančios programos, DoctorPC gali pradėti rodyti įspėjimus apie netinkamus failus, esančius jūsų kompiuteryje netikėtai. Taip gali nutikti dėl to, kad šis virusas dažniausiai plinta per pranešimus, siūlančius nemokamai patikrinti kompiuterį internetu. Jeigu jūs neseniai spustelėjote ant tokio pasiūlymo, tai nenuostabu, kad DoctorPC virusas dabar jums siūlo įsigyti licenciją. Be to, ši programa gali bandyti patekti į jūsų kompiuterį kartu su kitomis nemokamomis programomis kaip papildomas komponentas. Tam, kad apsaugotumėte savo kompiuterį nuo tokių programų, turėtumėte atidžiai sekti kiekvienos nemokamos programos įrašymo procesą. Lengviausias būdas tą padaryti – tai pasirinkti ‘Advanced’ arba ‘Custom’ įrašymo būdą. Po to, turėtumėte atidžiai viską sekti ir atsisakyti naršyklės priedų, plėtinių, įrankių juostų, tokių kaip DoctorPC. Jeigu ši programa patenka į kompiuterį, ji gali pakeisti kai kuriuos nustatymus, pradėti tikrinti jūsų kompiuterį ir nuolat rodyti savo įspėjimus. Dažniausia ji pradeda inicijuoti šią veiklą iškart po to, kai kompiuterio vartotojas perkrauna savo kompiuterį. Jeigu DoctorPC viruso pranešimai jau pradėjo jus erzinti, siūlome sekti žemiau esančius nurodymus ir pašalinti jį.

Kaip pašalinti DoctorPC virusą?

Techniškai DoctorPC programa nėra virusas, nes ji nekelia jokios grėsmės jūsų kompiuteriui ar asmeninei informacijai, kuri ten laikoma. Nepaisant to, mes rekomenduojame vengti šios programos ir niekada nepirkti jos licencijuotos versijos. Jeigu norite atsikratyti DoctorPC virusu, jūs turėtumėte patikrinti savo kompiuterį su patikima antivirusine programa, pavyzdžiui, Reimage, Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner, Malwarebytes Anti-Malware. Šios programos pašalins visus kenksmingus failus, kurie gali slėptis jūsų kompiuteryje. Žinoma, jūs taip pat galite šią programą pašalinti rankiniu būdu su apačioje pateiktų instrukcijų pagalba:

  1. Spustelėkite ‘Start’ į–> ‘Control Panel’.
  2. Spustelėkite ‘Uninstall a Program’ –> ‘Programs’.
  3. Suraskite ‘DoctorPC’ programą ir pasirinkite ‘Uninstall/Change’ parinktį.
  4. Spustelėkite ‘Yes’ ir ‘OK’ to mygtukus tam, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
DoctorPC ekrano nuotrauka
DoctorPC ekrano nuotrauka

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-doctorpc.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis