Sudėtingumo skalė:  
  (15/100)

DoctoAntivirus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Malware

DoctoAntivirus yra viena iš tų programų, kurios žada padidinti kompiuterio greitį panaikindamos pasenusius registro įrašus. Vis dėlto, prieš patikėdami tokiais rinkodaros triukas, turėtumėte žinoti, kad ši programa siekia visai ko kito. Pranešusi apie keletą pasenusių registro įrašų, ji paprašys nusipirkti jos licencijuotą versiją. Mes tikrai nerekomenduojame to daryti, nes tai yra dar vienas triukas, kuris yra naudojamas vilioti iš žmonių jų pinigus. Beje, ši programa dažniausiai oradeda rodyti savo erzinančius pranešimus kiekvieną kartą kai tik žmogus perkrauna savo kompiuterį. Patikrinę šią programą savo kompiuteriuose, mes nustatėme, jog DoctoAntivirus virusas yra tik dar viena erzinanti programa, kuri siekia išvilioti iš žmonių jų pinigus. Beje, jūs galite pastebėti šios programos pranešimus apie su jūsų kompiuteriu susijusias programas netikėtai, kadangi ji taip pat yra platinama naudojant kitas programas. Į sistemą ji patenka nemokamo priedo pavidalu, taigi visada patikrinkite juos kai įrašinėjate nežinomoms kompanijoms priklausančias programas į sistemą. Jeigu DoctoAntivirus jau yra joje, kuo greičiau pašalinkite šią programą iš sistemos.

Kaip DoctoAntivirus gali patekti į mano kompiuterį?

DoctoAntivirus galima atsisiųsti iš įvairių svetainių, kuriose ši programa yra pristatoma kaip ypač naudingas kompiuterio optimizavimo įrankis. Vis dėlto, ši programa taip pat gali pasirodyti kompiuteryje be jūsų žinios ir patvirtinimo. Šis pprogramų platinimo metodas buvo toleruojamas metus iš metų, todėl atrodo, kad mūsų kompiuterių saugumo užtikrinimas yra visiškai mūsų rankose… Jei norite sužinoti, kaip išvengti netikėto DoctoAntivirus pasirodymo sistemos, prisiminkite, jog privalote prižiūrėti kiekvienos nemokamos programos įrašymo į kompiuterį procesą. Tai lengviausia yra padaryti pasirenkant Custom arba Advanced įrašymo būdą ir vėliau sekant kiekvieną programos įrašymo žingsnį. Jei manote, kad DoctoAntivirus jau yra jūsų kompiuteryje, jums reikėtų neeikvoti savo laiko ir atlikite žemiau pateiktus žingsnius.

Kaip pašalinti DoctoAntivirus?

Mes rekomenduojame vengti DoctoAntivirus, nes tai tik dar viena programa, kuri aktyviai siekia išvilioti iš žmonių jų pinigus. Užuot pasikliaudami ja, patikrinkite sistemą su Reimage arba Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus. Šios programos jums padės pašalinti DoctoAntivirus iš sistemos.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą DoctoAntivirus šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
DoctoAntivirus pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje

DoctoAntivirus rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
DoctoAntiVirus.exe

Ištrinti failus:
DoctoAntiVirus.exe

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-doctoantivirus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis