Reitingas:  
  (84/100)

Defender Pro Ultimate apžvalga, nemokamas atsisiuntimas

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Antivirusinės

Defender Pro Ultimate yra antivirusinė programa, kuri buvo sukurta daug kam gerai žinomos kompanijos Defender Pro. Nors ji atrodo kaip eilinė antivirusinė, ši programa gali visiškai apsaugoti kompiuterį ir užkirsti kelią tokiems virusams kaip trojanai, redirect virusai, ‘rogue anti-spyware’ ar ‘ransomware’ kategorijoms priskiriamos programos. Tiek nemokama, tiek mokama Defender Pro Ultimate versija leidžia jaustis saugiai ne tik naršanti Internete, bet ir siunčiantis į kompiuterį reikalingas programas ar jungiantis prie socialinių tinklų. Kilus problemoms ir nesugebėjus ištrinti viruso, jūs galite kreiptis į visą parą veikiantį Defender Pro Ultimate pagalbos centrą, kurio darbuotojai yra nusiteikę padėti žmonėms išspręsti visas kilusias problemas.

Defender Pro Ultimate bandymų rezultatai:

Atsisiuntę Defender Pro Ultimate į kompiuterį, iškarto pamatėme kiek ir kokių funkcijų turi ši programa. Tai yra: Antivirus, Internet Security, Firewall, Secure Online Storage & Backup and Deep System Optimization. Visa tai gali aiškiai parodo, jog Defender Pro Ultimate ne tik padeda aptikti ir pašalinti įvairius virusus (kaip dauguma antivirusinių programų), bet taip pat gali užkirsti kelią elektroniniams nusikaltimams, kurių pagalba yra pasisavinama asmeninė žmonių informacija. Vos paleidę Defender Pro Ultimate tikrinti kompiuterį, pastebėjome, jog sistemos tikrinimą galima suplanuoti patogiam laikui. Vis dėlto, ši programa neužtrunka labai ilgai, taigi, jei neturite svarbių darbų, galite greitai patikrinti kompiuterį ir aptikti jame esančius virusus. Be to, Deep System Optimization funkcijos pagalba galima ženkliai padidinti jo greitį ir darbo našumą, kas šiandien yra ypač aktualu. Kai tik Defender Pro Ultimate baigė tikrinti mūsų kompiuterius, mums buvo aiškiai pranešta, kokios problemos buvo aptiktos juose ir ką reikia daryti norint jų atsikratyti. Dažniausiai, tereikia vieno paspaudimo ir visi virusai yra pašalinami.

Taigi, kodėl reikėtų atsisiųsti Defender Pro Ultimate?

Jūs turėtumėte rinktis Defender Pro Ultimate jei norite apsaugoti kompiuterį nuo visų galimų pavojų. Kaip tik ši programa yra įrašoma į sistemą, ji pradeda nuolat stebėti jos būklę. Defender Pro Ultimate ataskaitos yra aiškios, taigi jūs neturėtumėte susidurti su problemomis net jei jūs ir neturite daugybės žinių apie kompiuterius. Oficiali šios programos svetainė yra defender-pro.com.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Defender Pro Ultimate Laimės
garantija
Parsisiųsk
Defender Pro Ultimate Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Defender Pro Ultimate, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Defender Pro Ultimate yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Defender Pro Ultimate versija.
Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Gabrielė E. Hall yra entuziastinga virusų tyrėja, kuri dirba Virusai.lt portale beveik dešimtmetį.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/review-defender-pro-ultimate.html
Apžvalga kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Defender Pro Ultimate