Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Decrypt Protect virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

Decrypt Protect virus yra labai pavojinga programa, kuri priklauso „ransomware“ kategorijai. Kai tik šis virusas sugeba užkrėsti kompiuterį, jis kaip mat jį užblokuoja ir užšifruoja įvairius failus, kurie yra kietajame jo diske. Atkreipkite dėmesį, jog šis virusas taip pat gali pakeisti šių failų plėtinius. Kai tik visa tai yra atliekama, Decrypt Protect virusas pradeda rodyti didžiulį pranešimą, kuris teigia, jog kompiuteris buvo užblokuotas dėl neteisėtos žmogaus veiklos Internete. Paprastai, jis praneša apie pavojingų programų platinimą, pornografinės medžiagos naudojimą ir net DDoS atakas. Žinoma, kaip ir bet kuris kitas virusas, ši kompiuterinė infekcija buvo sukurta dėl pinigų, todėl jis taip pat paprašo sumokėti baudą už failų iššifravimą. Taigi, dėka Decrypt Protect viruso, jūs negalėsite prisijungti prie interneto, atidaryti užšifruotų failų bei paleisti jums reikiamų programų. Vietoje to, jūs matysite tik padirbtą įspėjimą, kuris pasirodys kiekvieną kartą jums perkrovus kompiuterį. Mes labai rekomenduojame jį ignoruoti ir taip pat kuo greičiau pašalinti Decrypt Protect virusą iš kompiuterio.

Kaip Decrypt Protect virus gali užkrėsti mano kompiuterį?

Decrypt Protect virusas yra platinamas Trojanų pagalba, kurie gali patekti į neapsaugotus kompiuterius. Kaip ir visi kiti Trojanai, Decrypt Protect viruso platinime naudojamas trojanas dažniausiai slepiasi oficialiai atrodančiuose el.laiškuose, įkyriose reklamose ir panašiose vietose. Jei jam pavyksta užkrėsti kompiuterį, šis virusas nedelsdamas jį užblokuoja bei užšifruoja visus jame esančius failus. Po to, jis pradeda rodyti savo padirbtą pranešimą, kuris paprastai apkaltina žmones padarius eilę rimtų nusižengimų. Žinoma, šis virusas nepamiršta paprašyti sumokėti baudos ir žada, jog tai padės atblokuoti kompiuterį ir iššifruoti jame esančius failus. Prašome niekada to nedaryti, nes jūs paprasčiausiai atiduosite savo pinigus hakeriams. Jei pastebėjote Decrypt Protect virusą savo kompiuteryje, kuo greičiau atlikite žemiau pateiktus veiksmus.

KAIP PAŠALINTI Decrypt Protect virusą?

Kai bandote pašalinti Decrypt Protect virusą, svarbiausias dalykas yra atblokuoti kompiuterį. Kartais tai padaryti padeda kompiuterio datos pakeitimas į ankstesnę, tačiau jei jūsų kompiuteris buvo užkrėstas sudėtingesnės šio viruso versijos, jums reikėtų naudotis šiuo metodu:

  1. Iš naujo paleiskite užkrėstą kompiuterį.
  2. Spauskite Start -> Run ir įveskite https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe (jei esate užblokuotas, paspauskite alt + tab ir vėl bandykite vesti šį adresą)
  3. Įspėjame, kad virusas vėl gali pradėti rodyti savo perspėjima. Šiuo atveju, paspauskite Alt + Tab ir „R“ tiek kartų kiek reikia.
  4. Parsisiųskite antivirusinę ir paleiskite ją norėdami pašalinti užkrėstus failus iš sistemos.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Decrypt Protect virus šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Decrypt Protect virus pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Decrypt Protect virus ekrano nuotrauka
Decrypt Protect virus ekrano nuotrauka

Decrypt Protect virus rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-decrypt-protect-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis