Sudėtingumo skalė:  
  (32/100)

Cycbot trojan. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Įsilaužimo įrankiai
12

Cycbot trojanas yra pavojinga infekcija, kuri pasižymi pavojingu savo gebėjimu suteikti kompiuterių piratams nuotolinę prieigą prie aukos kompiuterio ir parsiųsti kenkėjiškas programas į jį. Be to, šis Trojos arklys gali bϋti kaltinamas peradresavimu į nesaugius puslapius, kurie taip pat platina įvairių rūšių virusus. Taigi, kai tik programa patenka į sistemą, ji priverčia savo aukas pamiršti apie įprastus interneto seansus, nes beveik kiekvieną kartą paieška yra nukreipiama į puslapius, neturinčius nieko bendro su paieškos užklausa ir susijusius su Cycbot trojanu. Jei jūs jau kenčiate nuo šios problemos, neeikvokite savo laiko ir pašalinkite Cycbot trojaną nedelsiant.

Šis virusas turi keletą versijų: Cycbot.B, Cycbot.AC ir kt. Kartais vadinamas Win32/Cycbot.B, šis virusas patenka į sistemos vidų per saugos skyles ir atakuoja pažeidžiamas sistemas, kurios nėra apsaugotos anti-virus programų. Kaip tik jis patenka vidun, šis virusas pradeda veikti: stebi aukos naršymo įpročius, klavišų paspaudimus ir kitų dalykus. Be to, jis yra nustatytas taip, kad suteiktų prieigą kitoms programoms, gali parsisiųsti kenkėjiškas programas ir sukelti peradresavimą į įtartinas svetaines.

KAIP PAŠALINTI CYCBOT VIRUSĄ?

Norėdami pamatyti, ar esate užsikrėtę Cycbot trojan, ieškokite cycbot failų ir atkreipkite dėmesį į naršyklės nukreipimus bei iššokančius pranešimus. Turėkite omenyje, kad šis virusas gali slėptis ir naudoti kitų failų vardus, kurie, atrodo, yra svarbūs įprastoms PC funkcijoms. Siekiant patikrinti, ar jūsų kompiuteryje nėra šios infekcijos ir pašalinti Cycbot trojaną, mes rekomenduojame paleisti visos sistemos nuskaitymą su Reimage ar kitomis anti-kenkėjiškomis programomis.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Cycbot trojan šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Cycbot trojan pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje

Cycbot trojan rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
%Temp%\dwm.exe
%AppData%\dwm.exe
%Temp%\csrss.exe
%AppData%\Microsoft\svchost.exe
%AppData%\Microsoft\conhost.exe
%AppData%\Microsoft\windows\shell.exe


Ištrinti registro reikšmes:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows\"load" = "%Temp%\dwm.exe"
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\"ProxyServer" = "http=127.0.0.1:50370"
KEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\"ProxyEnable" = "1"
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Hardware Profiles\0001\Software\Microsoft\windows\CurrentVersion\Internet Settings\"ProxyEnable" = "1"


Ištrinti failus:
%Temp%\dwm.exe
%AppData%\Microsoft\svchost.exe
%AppData%\Microsoft\stor.cfg
%AppData%\Microsoft\windows\shell.exe

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-cycbot-trojan.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


  • Pingback: Why you must check your PC for Cycbot trojan()