Sudėtingumo skalė:  
  (59/100)

Cybercrime Investigation Department virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

Cybercrime Investigation Department virusas yra pavojinga programa, kuri atrodo taip tarsi priklausytų kokiai nors valstybinei organizacijai. Šis virusas yra skirtas pavogti iš žmonių jų pinigus, taigi jūs turėtumėte ignoruoti jo melagingą pranešimą, kuris agresyviai siūlo susimokėti „baudą“ už pastebėtus jūsų nusikaltimus. Dažniausiai šis virusas teigia, kad jūs neteisėtai platinote kopijuotus įrašus ir naudojotės autorių teisių saugomu turiu. Galiausiai, jis pradeda prašyti sumokėti baudą per Ukash arba kitą išankstinio mokėjimo sistemą. Mes rekomenduojame ignoruoti šį prašymą, nes nė viena organizacija ar institucija nenaudoja tokių metodų savo baudų rinkimui.

KAIP GALIMA UŽSIKRĖSTI Cybercrime Investigation Department virusu?

Atsižvelgiant į naujausius pranešimus, šis virusas yra platinamas trojanų pagalba, kurie sugeba užkrėsti mažai saugomus kompiuterius. Paprastai, trojanai slepiasi užkrėstose svetainėse, nelegaliose programose, užkrėstuose el. laiškuose ir panašiose vietose. Kai tik virusas atsiduria kompiuteryje, jis parsiunčia Cybercrime Investigation Department viruso failus ir taip pat užblokuoja kompiuterį. To pasekoje, infekcija pradeda rodyti savo teisėtai atrodantį perspėjimą, kuris teigia, kad jūs buvote užblokuotas dėl įvairių įstatymų pažeidimo. Mes labai rekomenduojame ignoruoti šį perspėjimą ir pašalinti Cybercrime Investigation Department virusą iš sistemos. Jeigu jūs sumokėsite jo reikalautą baudą, virusas vis tiek neatblokuos jūsų kompiuterio. Tam jūs turite sekti žemiau pateiktomis instrukcijomis:

KAIP AŠ GALIU PAŠALINTI Cybercrime Investigation Department VIRUSĄ?

Kai bandote pašalinti Cybercrime Investigation Department virusą, naudokitės šiomis instrukcijomis:

  1. Naudodamiesi kitu kompiuteriu atsisiųskite Reimage arba kitą programą.
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite Spyhunter, ištrinkite šios programos aptiktus failus ir dar kartą pratikrinkite kompiuterį kai jį perkrausite.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
Cybercrime Investigation Department virus ekrano nuotrauka
Cybercrime Investigation Department virus ekrano nuotrauka

Cybercrime Investigation Department virus rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random]

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-cybercrime-investigation-department-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis