Council of Europe virusas. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware
12

Council of Europe virusas yra labai pavojinga programa, kuri priklauso ‘ransomware’ kategorijai. Šis virusas Internete pradėjo plisti 2014 metų vasario mėnesio pradžioje. Tai ji daro naujai išleisto trojano pagalba, kuri buvo pavadintas Trojan-Ransom.Win32.Linkup vardu. Kai tik šis Trojanas užkrečia kompiuterį, jis pakeičia dalį jo nustatymų, kurie jam padeda atjungti Interneto ryšį ir pradėti rodyti padirbtą pranešimą. Kaip jau sufleruoja viruso vardas, šis pranešimas prisistato Europos Taryba (Council of Europe) ir prašo patvirtinti žmogaus tapatybę sumokanti 1 EURO centą į pateiktą sąskaitą. Žinoma, jūs niekada neturėtumėte to daryti, nes taip jūs galite prarasti savo asmeninę informaciją ir pinigus. Jeigu pastebėjote Council of Europe virusą savo kompiuteryje, nieko nelaukite ir pašalinkite jį iš kompiuterio!

Kaip Council of Europe virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Kaip jau minėjome, Council of Europe virusas plinta Trojano pagalba. Šis virusas gali lengvai pasirodyti jūsų kompiuteryje patikėjus netikru elektroniniu laišku ir atsisiuntus į kompiuterį jame esantį priedą. Paprastai, tokie laiškai įspėja apie nesamus pirkimus, išmokėjimus ir panašius dalykus, kurie galėtų sudominti žmones ir priversti juos atsisiųsti užkrėstą priedą. Vis dėlto, jūs taip pat galite atsisiųsti Trojan-Ransom.Win32.Linkup į savo kompiuterį kartu su neoriginaliomis programų kopijomis. Kai tik trojanas užkrečia kompiuterį, jis sukuria savo kopiją, kurią pavadina svchost.exe. Tai yra atliekama bandant pasislėpti, nes, kaip jūs galbūt žinote, svchost.exe yra teisėtas failas. Po to, trojanas atjungia interneto ryšį ir pradeda rodyti savo padirbtą įspėjimą. Jei pastebėjote žinutę, kuri teigia, kad ji jums buvo atsiųsta Europos Tarybos atstovų ir prašo mokėti 1 EURO centą, kad patikrintų jūsų tapatybę, jūs privalote ją ignoruoti. Be to, atlikite žemiau pateiktus veiksmus ir pašalinkite pavojingas programas iš savo kompiuterio:

Kaip pašalinti Council of Europe virusą?

Jei Council of Europe virusas užblokavo jūsų naršyklę, atlikite žemiau pateiktus veiksmus:

  1. Atidaryti Windows Task Manager spustelėdami Ctrl + Alt + Del arba Ctrl + Shift + Esc.
  2. Dabar atidarykite Processes skirtuką ir pasirinkite Show processes from all users’.
  3. Suraskite užblokuotos naršyklės procesą ir kairės pelės klavišu spustelėkite ant jo. Jei naudojote „Internet Explorer“, turite surasti iexplore.exe, Mozilla Firefox – firefox.exe, Google Chrome – chrome.exe, Safari – safari.exe, Opera – opera.exe.
  4. Dabar spustelėkite ‘End Process’ mygtuką ir patvirtinkite, kad jūs tikrai norite tai padaryti.

Kai užversite savo naršyklę, turėsite patikrinti savo kompiuterį su antivirusine programa ir pašalinti iš sistemos užkrėstus failsu. Tam rekomenduojame naudoti Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba Malwarebytes Anti Malware.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Council of Europe virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Council of Europe virusas pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Council of Europe virusas ekrano nuotrauka
Council of Europe virusas ekrano nuotrauka

Council of Europe virusas rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-council-of-europe-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis