Sudėtingumo skalė:  
  (33/100)

CoolChaser toolbar. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Adware

CoolChaser įrankių juosta (angl. toolbar) yra legali programa, kuri yra skirta pagreitinti prisijungimą prie „Facebook“ ir „MySpace“ socialinių puslapių. Ji gali būti lengvai įdiegta į kiekviename kompiuteryje esančią naršyklę. Vis dėl to, nors tai yra legali programa, ji sukėlė įvairių abejonių dėl savo patikimumo, kadangi buvo pastebėta, jog ši programa kartais atsiranda kompiuteriuose be jokio ženklo ir vėliau atlieka juose įvairius nustatymų pakeitimus. Dauguma žmonių mums skundžiasi, kad jie netikėtai aptiko CoolChaser įrankių juostą savo kompiuteriuose po to, kai įsirašė kokią nors nemokamą programą. Jei jūs taip pat pastebėjote CoolChaser įrankių juostą, coolchaser.infospace.com arba coolchaser.com savo kompiuteryje, mes rekomenduojame jums ją iš ten pašalinti. Priešingu atveju, ji gali pradėti peradresuoti jūsų naršyklę į nesaugias svetaines arba gali būti panaudota įrašyti jūsų naršymo duomenis ir taip pasisavinti jūsų asmeninę informaciją. Norėdami atsikratyti CoolChaser, patikrinkite kompiuterį su atnaujinta antivirusine.

KAIP CoolChaser gali patekti į mano kompiuterį?

Daugeliu atvejų, vartotojai įdiegia CoolChaser įrankių juostą patys. Vis dėl to, ši programa taip pat gali patekti į sistemą kartu su nemokamomis programomis kaip jų priedas. Norint išvengti tokių netikėtų atsisiuntimų, turite vengti nemokamų programų arba atidžiai stebėti jų įrašymą į kompiuterį. Vos tik ši programa yra įdiegiama į sistemą, ji gali bandyti užblokuoti jūsų mėgstamus paieškos puslapius, tokius kaip Google, Yahoo, Bing ir pan. Vietoje jų, jūs galite atsidurti įtartinose svetainėse, tokiose kaip coolchaser.com ar kitos nežinomos svetainės, kurios yra pripildytos reklamų. Jei norite visa tai sustabdyti, jūs turite pašalinti CoolChaser toolbar iš kompiuterio kaip įmanoma greičiau.

KAIP GALIMA PAŠALINTI CoolChaser toolbar?

Siekiant pašalinti CoolChaser toolbar, mes rekomenduojame patikrinti kompiuterį su antivirusine programa. Pasirinkite Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba Reimage ir įsitikinkite, kad jūsų kompiuteryje nėra daugiau pavojingų programų. Po to, rekomenduojame sekti šias instrukcijas:

  1. Spustelėkite Start -> Control Panel -> Programs (arba Add/remove programs) -> Uninstall program.
  2. Čia, suraskite CoolChaser toolbar ir pasirinkite „Uninstall/Change“.
  3. Spustelėkite OK norėdami įrašyti pakeitimus.

Internet Explorer:

  1. Atidarykite „Internet Explorer“, eikite „Tools“ -> ”Manage Add-ons’ -> ‘Toolbars and Extensions’
  2. Čia, suraskite su CoolChaser toolbar susijusius įrašus ir spauskite „uninstall“.

Mozilla Firefox:

  1. Atidarykite „Mozilla Firefox“, apsilankykite ‘Tools’ -> ‘Add-ons’ -> ‘Extensions’.
  2. Turite surasti CoolChaser toolbar ir pan. įrašus ir juos pašalinti.

Google Chrome:

  1. Spustelėkite Chrome menu mygtuką, eikite ‘Tools’ -> ‘Extensions’
  2. Čia, suraskite su CoolChaser toolbar susijusius įrašus ir spauskite „uninstall“.

Jums taip pat gali tekti pakeisti numatytojo paieškos puslapio (angl. default search engine) ir pradžios puslapio (amgl. start page) nustatymus.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą CoolChaser toolbar šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
CoolChaser toolbar pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
CoolChaser toolbar ekrano nuotrauka
CoolChaser toolbar ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-coolchaser-toolbar.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis