Sudėtingumo skalė:  
  (38/100)

Codec Performer Update is Recommended šalinimas

| Tipas: Malware

„Codec Performer Update is Recommended“ yra padirbtas įspėjimas, kuris siekia priversti žmones atsisiųsti ‘adware’ kategorijai priskiriamas programas. Anot ekspertų, šis įspėjimas gali pasirodyti kompiuterio ekrane nesvarbu kokią Interneto naršyklę ar paieškos svetainę jūs naudojate. Dauguma atvejų, jis pasirodo įėjus į nelegalią svetainę ar tokį puslapį, kuris buvo užkrėstas hakerių. Jei matote „Codec Performer Update is Recommended“ perspėjimą savo kompiuterio ekrane, svarbiausia yra nespausti ‘Rekommended Download’ mygtuko, nes taip jūs į savo kompiuterį įrašysite galimai pavojingą programą. Nors dažniausiai tokios programos atrodo nepavojingos, jos gali būti panaudotos rodyti įvairias reklamas, versti žmones lankytis pavojingose svetainėse ir panašioms veikloms.

Kodėl aš matau „Codec Performer Update is Recommended“ įspėjimą?

Jei matote „Codec Performer Update is Recommended“ pranešimą, gali būti, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas. Tokiu atveju mes rekomenduojame kuo greičiau jį patikrinti su antivirusine programa ir pašalinti iš jo užkrėstus failus. Tai yra pagrindinis būdas įsitikinti, kad jis yra švarus. Žinoma, nepamirškite kuo greičiau uždaryti savo naršyklės, kurioje matote šį netikrą pranešimą.

Jeigu jums įdomu, kaip atrodo „Codec Performer Update is Recommended“ pranešimas, skaitykite žemiau pateiktą tekstą:

Codec Performer Update is Recommended
Please Install Codec Performer Update (RECOMMENDED)
• Supports MP3, WMA, RealVideo, RealAudio, DivX, XviD and much more
• Based on FFDShow and Haali splitter the leading codecs libraries
• One install for all your codecs need
• 100% Free & Safe- share it with your friends
• Updating takes under a minute, and you do not need to restart after installation

KAIP PAŠALINTI „Codec Performer Update is Recommended“?

Paprasčiausias būdas išvengti problemų yra kuo greičiau uždaryti naršyklę, kurioje pasirodė „Codec Performer Update is Recommended“ pranešimas. Vis dėl to, jei jūs spustelėjote „Recommended Download“ mygtuką, turite kuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine. Mes rekomenduojame pasirinkti vieną iš šių programų: Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-codec-performer-update-is-recommended.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Codec Performer Update is Recommended