Sudėtingumo skalė:  
  (38/100)

Codec Performer Update is Recommended šalinimas

| Tipas: Malware

„Codec Performer Update is Recommended“ yra padirbtas įspėjimas, kuris siekia priversti žmones atsisiųsti ‘adware’ kategorijai priskiriamas programas. Anot ekspertų, šis įspėjimas gali pasirodyti kompiuterio ekrane nesvarbu kokią Interneto naršyklę ar paieškos svetainę jūs naudojate. Dauguma atvejų, jis pasirodo įėjus į nelegalią svetainę ar tokį puslapį, kuris buvo užkrėstas hakerių. Jei matote „Codec Performer Update is Recommended“ perspėjimą savo kompiuterio ekrane, svarbiausia yra nespausti ‘Rekommended Download’ mygtuko, nes taip jūs į savo kompiuterį įrašysite galimai pavojingą programą. Nors dažniausiai tokios programos atrodo nepavojingos, jos gali būti panaudotos rodyti įvairias reklamas, versti žmones lankytis pavojingose svetainėse ir panašioms veikloms.

Kodėl aš matau „Codec Performer Update is Recommended“ įspėjimą?

Jei matote „Codec Performer Update is Recommended“ pranešimą, gali būti, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas. Tokiu atveju mes rekomenduojame kuo greičiau jį patikrinti su antivirusine programa ir pašalinti iš jo užkrėstus failus. Tai yra pagrindinis būdas įsitikinti, kad jis yra švarus. Žinoma, nepamirškite kuo greičiau uždaryti savo naršyklės, kurioje matote šį netikrą pranešimą.

Jeigu jums įdomu, kaip atrodo „Codec Performer Update is Recommended“ pranešimas, skaitykite žemiau pateiktą tekstą:

Codec Performer Update is Recommended
Please Install Codec Performer Update (RECOMMENDED)
• Supports MP3, WMA, RealVideo, RealAudio, DivX, XviD and much more
• Based on FFDShow and Haali splitter the leading codecs libraries
• One install for all your codecs need
• 100% Free & Safe- share it with your friends
• Updating takes under a minute, and you do not need to restart after installation

KAIP PAŠALINTI „Codec Performer Update is Recommended“?

Paprasčiausias būdas išvengti problemų yra kuo greičiau uždaryti naršyklę, kurioje pasirodė „Codec Performer Update is Recommended“ pranešimas. Vis dėl to, jei jūs spustelėjote „Recommended Download“ mygtuką, turite kuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine. Mes rekomenduojame pasirinkti vieną iš šių programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-codec-performer-update-is-recommended.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Codec Performer Update is Recommended