Celas virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Virusai
12

Celas virus yra kompiuterinė infekcija, kuri priklauso labai pavojingai virusų grupei, aktyviai platinamai Internete šiuo momentu. Vos tik patekęs į kompiuterį, toks virusas sugeba visiškai jį užblokuoti ir vėliau prašo sumokėti 50 svarų/eurų/dolerių baudą mainais už sistemos atblokavimą. Žinoma, tai nėra pateikiama būtent taip. Celas virus dažniausiai paaiškina, jog kompiuteris buvo užblokuotas dėl nelegalių žmogaus veiksmų Internete, pvz.: naudojimosi nelegaliomis programomis ir kopijuotu turiniu ar netgi virusų platinimo. Vėliau jis paaiškina, kad jūs galite pašalinti šį sistemos bloką sumokėdami baudą per Ukash, Paysafecard ar kitą išankstinio mokėjimo sistemą. Tik negalvokite to daryti! Jeigu jūsų kompiuteris užkrėstas būtent šio viruso, jūs privalote ignoruoti jo melagingą pranešimą apie teisės pažeidimus bei pašalinti šį pavojingą virusą iš kompiuterio.

KAIP GALIMA UŽSIKRĖSTI CELAS VIRUSU?

Dauguma atvejų, Celas virusas patenka į kompiuterį užkrėstus el. laiškus. Šio viruso aukos taip pat pranešė, kad jis gali patekti į kompiuterį paspaudus ant užkrėstos nuorodas. Žinoma, dažniausiai tokios nuorodos pasitaiko nelegaliose ar užkrėstose svetainėse. Vos tik virusas užkrečia kompiuterį, jis yra visiškai užblokuojamas ir pradeda rodyti didžiulį įspėjimą, kuris buvo paminėtas prieš tai. Nors jis atrodo labai įtikinamai ir teigia, jog jūs privalote sumokėti 50 svarų arba dolerių kad atrakintumėte kompiuterį, jūs niekuomet neturėtumėte to daryti. Celas virusas yra tik dar vienas būdas kaip hakeriai bando įbauginti žmones ir priversti juos sumokėti ‘baudą’.

KAIP PAŠALINTI CELAS VIRUSĄ?

Vienas iš paprasčiausių būdų, kaip galite pašalinti Celas virusą, yra patikrinti kompiuterį su legalia antivirusine. Tam mes rekomenduojame Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba Reimage. Jei jūs negalite paleisti nei vienos iš šių programų, nes jos yra užblokuotos, atlikite šiuos veiksmus:

1. Pasinaudokite kitu kompiuteriu ir atsisiųskite Reimage arba kitą antivirusinę.
2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį ‘Safe Mode with Networking’ režimu ir įkiškite USB/CD į jį.
4. Patikrinkite visą sistemą ir pašalinkite užkrėstus failus.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Celas virus šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Celas virus pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Celas virus ekrano nuotrauka
Celas virus ekrano nuotrauka
Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-celas-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis