Sudėtingumo skalė:  
  (12/100)

Buump.me. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Naršyklės įskiepiai
12

Buump.me yra ‘adware’ kategorijai priskiriama programa, kuri atsiranda kompiuteryje įrašius į jį kokią nors kitą programą. Vos tik ji patenka į sistemą, ji taip pat pakeičia tam tikrus jos nustatymus ir pradeda erzinančius peradresavimus. Aiškiausias ženklas, rodantis, kad jūsų kompiuteris buvo paveiktas Buump.me, yra nuolatiniai peradresavimai į nežinomas svetaines, karts nuo karto pasirodančios reklamos ir sistemos sulėtėjimai. Jūs niekada naturėtumėte ignoruoti peradresavimų jūsų naudojamoje naršyklėje, nes tai gali priversti jus apsilankyti rimtai užkrėstoje svetainėje ir taip užkrėsti kompiuterį dar pavojingesniais virusais. Kai kurie žmonės galvoja, jog Buump.me yra eilinė paieškos svetainė, kuri gali būti naudojama taip kaip Google, Bing arba kitos paieškos svetainės. Vis dėl to, mes nerekomenduojame jos naudoti naršant internete, nes tokios svetainės dažniausiai rodo pakeistus paieškos rezultatus.

Kaip Buump.me gali atsirasti mano kompiuteryje?

Kaip jau minėjome, Buump.me gali pasirodyti kompiuteryje iš niekur nieko. Taip yra dėl to, nes ši programa yra platinama viename komplekte kartu su nemokamomis programomis. Iš tiesų, toks platinimo būdas tapo labai populiarus tarp tokių programų. Nors jis ir yra legalus, daugelis pradėjo diskutuoti ar programų kūrėjai turi teisę apgaudinėti žmones ir versti juos įrašinėti į kompiuterį jiems nereikalingas programas. Norėdami išvengti Buump.me, jūs turėtumėte atidžiai sekti kiekvienos programos įrašymo į kompiuterį procesą ir visada patikrinti papildomų komponentų sąrašą. Jeigu jūs jau sutikote atsisiųsti Buump.me,  turėtumėte pasistengti kuo greičiau pašalinti jį iš jo.

Kaip pašalinti Buump.me?

Siekiant pašalinti Buump.me iš sistemos, mes rekomenduojame naudoti šias instrukcijas:

  1. Paspauskite Start -> Settings -> Control Panel -> Add/Remove programs.
  2. Čia, suraskite įrašus, kurie yra susiję su Buump.me, ir spauskite Uninstall arba Remove.

Patarimas: Taip pat turėtumėte pašalinti ir šias programas: LyricsSay-1, LyricXeeker, HD-Plus, Browse2Save, WebCake 3.00, DownloadTerms 1,0, LyricsBuddy-1, SuperLyrics 1, ElectroLyrics 1, a2zLyrics-1, SimpleLyrics, 1ClickDownload, Superfish, Yontoo ir FBPhotoZoom.

Po to, atlikite šiuos veiksmus:

Internet Explorer:

  1. Atidarykite „Internet Explorer“, eikite „Tools“ -> ”Manage Add-ons’ -> ‘Toolbars and Extensions’
  2. Čia, suraskite su Buump.me susijusius įrašus ir spauskite „uninstall“.

Mozilla Firefox:

  1. Atidarykite „Mozilla Firefox“, apsilankykite ‘Tools’ -> ‘Add-ons’ -> ‘Extensions’.
  2. Turite surasti Buump.me ir pan. įrašus ir juos pašalinti.

Google Chrome:

  1. Spustelėkite Chrome menu mygtuką, eikite ‘Tools’ -> ‘Extensions’
  2. Čia, suraskite su Buump.me susijusius įrašus ir spauskite „uninstall“.

Galiausiai, patikrinkite sistemą su atnaujinta anti-spyware. Tam mes rekomenduojame naudoti: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Buump.me šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Buump.me pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Buump.me ekrano nuotrauka
Buump.me ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-buump-me.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis