Reitingas:  
  (87/100)

BullGuard Mobile Security apžvalga, nemokamas atsisiuntimas

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Antivirusinės

BullGuard Mobile Security yra patikima antivirusinė programa, kuri buvo sukurta siekiant apsaugoti „Android“ operacinę sistemą naudojančius įrenginius. Anot jos kūrėjų, ši programa užtikrina asmeninės informacijos apsaugą, griežtą virusų ir melagingų el. laiškų prevenciją bei siūlo kitas naudingas funkcijas. Kaip jau turbūt supratote, BullGuard Mobile Security buvo išleista kompanijos, kuri yra žinoma kaip BullGuard. Šiuo metu ši kompanija yra vadinama viena iš sparčiausiai augančių rinkoje. Vienas iš jos produktų jau buvo apžvelgtas mūsų svetainėje. Tai yra Bullguard Internet Security. Anot virusai.lt ekspertų, ši programa yra puiki priemonė norintiems išvengti visoms kategorijoms priklausančių virusų, užkirsti kelią asmeninės informacijos netekimui, pamatyti pavojingas nuorodas ir apeiti panašias problemas. Atrodo, kad BullGuard Mobile Security veikia labai panašiai – ši programa buvo sukurta tiems, kurie nori apsaugoti telefoną ar kitą savo įrenginį nuo virusų ir kitų kenksmingų programų. Anot jos kūrėjų, ji gali lengvai atpažinti visas pavojingas programas, turi įdiegtą ugniasienę ir tėvų kontrolę. Beje, reikalui esant kompanijos klientai gali pasinaudoti profesionalia BullGuard klientų aptarnavimo linija, kuri veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Nemokama BullGuard Mobile Security versija šiuo metu yra neplatinama, tačiau jeigu jūs pasirinksite mokamą šios programos versiją, vienu metu jūs galėsite ją naudoti 3 skirtinguose įrenginiuose.

BullGuard Mobile Security bandymų rezultatai:

Pirmas dalykas, kurį mes pastebėjome atsisiuntę šią programą į savo išmanųjį telefoną, yra rimta melagingų el. laiškų (angl. spam) ir žinučių užkarda – vos tik BullGuard Mobile Security pradėjo savo darbą, ji kaipmat užblokavo jau kurį laiką mus varginusius tekstinius pranešimus. Beje, po programos atsisiuntimo, ji pasiūlė patikrinti sistemą ir pašalinti iš jos įtarimą keliančias programas. Sistemos tikrinimas tetruko kelias sekundes, mes buvome aiškiai informuoti apie pavojingas programėles bei jose galimai besislepiančius virusus. Kaip nurodo programos aprašymas, jūs galite susiplanuoti sistemos patikrinimą ir paleisti BullGuard Mobile Security pagal savo poreikius. Mes taip pat pastebėjome, kad ši antivirusinė aiškiai pateikia kiekvieną programos pašalinimo žingsnį, taigi jūs galite būti tikri, kad jums neprireiks valandos ar netgi daugiau laiko bandant išsiaiškinti BullGuard Mobile Security ataskaitas bei jose pateiktų virusų pašalinimui būtinus veiksmus. Dar viena puiki šios programos savybė – atsarginių failų kopijų parengimas bei jų išsaugojimas Bullguard serveriuose. Jei jūs kada nors girdėjote apie ransomware kategorijai priklausančius virusus, turbūt sutiksite, jog tai yra ypač naudinga funkcija, galinti apsaugoti tokią informaciją kaip jūsų telefone esantys kontaktai, nuotraukos, muzikiniai failai ir pan.

Taigi, kodėl verta rinktis BullGuard Mobile Security?

Jei norite apsaugoti savo telefoną ar kitus „Android“ OS naudojančius įrenginius, tikrai turėtumėte pagalvoti BullGuard Mobile Security. Nesvarbu, kad daugelis teigia, jog leisti pinigus mobiliajai antivirusinei yra nenaudinga, jūs turėtumėte prisiminti, kad ši rinka plečiasi ir kiekviena diena prasideda su ją užkrėsti siekiančių virusų išleidimu..

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
BullGuard Mobile Security Laimės
garantija
Parsisiųsk
BullGuard Mobile Security Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su BullGuard Mobile Security, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
BullGuard Mobile Security yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota BullGuard Mobile Security versija.
BullGuard Mobile Security ekrano nuotrauka
BullGuard Mobile Security ekrano nuotrauka
Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Ugnius Kiguolis yra profesionalus virusų tyrėjas ir tinklalapio Virusai.lt įkūrėjas bei vyriausiasis redaktorius. Ugnius sukūrė Virusai.lt portalą 2004 metais, norėdamas informuoti visuomenę apie kibernetinius nusikaltimus.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/review-bullguard-mobile-security.html
Apžvalga kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie BullGuard Mobile Security