Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

BitGuard. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Adware

BitGuard yra PerformerSoft LLC kompanijai priklausanti programa, kuri gali netikėtai pasirodyti jūsų kompiuteryje. Taip yra todėl, nes ši programa plinta kaip nemokamas kitų programų priedas, apie kurį dažniausiai yra nutylima. Anot žmonių kurie susidūrė su BitGuard, dažniausiai ją galima atpažinti iš bitguard.exe proceso ir failo pavadinimu bitguard.dll. Nors Internete jūs galite surasti informacijos, kad ši programa gali užblokuoti virusus ir apsaugoti jūsų kompiuterį nuo nepageidaujamų sistemos pakeitimų, mes nerekomenduojame jos naudoti. Taip yra todėl, nes ji taip pat be jūsų žinios gali atlikti sistemos pakeitimus ir sukelti naršyklės peradresavimus į Delta Search, Mixi DJ, Claro Search ir kitas svetaines. Norėdami to išvengti, jūs turėtumėte pašalinti BitGuard iš kompiuterio.

KAIP BitGuard GALĖJO PATEKTI Į MANO KOMPIUTERĮ?

Kaip jau sakėme, BitGuard yra platinama kartu su kitomis programomis. Dažniausiai tai yra nemokamos programos, kurių turėtumėte vengti arba skirti jų parsisiuntimui ypatingą dėmesį. Dažniausiai, tokie ‘nemokami priedai’ pasirodo instaliuojant programą į kompiuterį, taigi jūs turėtumėte atidžiai patikrinti kiekvieną programos įdiegimo langą ir nuimti varnelę nuo sąlygos, kuri teigia kad sutinka atsisiųsti BitGuard į kompiuterį. Aiškiausias ženklas, rodantis kad ši programa jau yra jūsų kompiuteryje, yra procesas BitGuard.exe. Be to, galite pastebėti, kad jūs negalite pakeisti savo naršyklės nustatymų, vietoje to matote šį pranešimą:

An attempt to change your default browser search settings has been blocked.

Rekomenduojame pašalinti BitGuard iš kompiuterio, nes ši programa gali sukelti peradresavimus į nežinomas svetaines, sistemos sulėtėjimus ir panašias problemas.

KAIP PAŠALINTI BitGuard?

Jei norite atsikratyti BitGuard, atlikite šiuos veiksmus:

  • Pašalinkite šią programą per Add/Remove Programs:
  1. Paspauskite ’Start menu’ -> ‘Control Panel’ -> ‘Uninstall a Program’ arba ‘Add/Remove Programs’ ir pasirinkite ‘Uninstall’ mygtuką ties įrašais BitGuard, Delta Search, Mixi DJ Search, Claro Search ir pan.
  2. Spustelėkite OK norėdami įrašyti keitimus.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą BitGuard šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
BitGuard pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Mes išbandėme Plumbytes Anti-Malware efektyvumą šalinant BitGuard (2013-10-03)
Malwarebytes
Mes išbandėme Malwarebytes efektyvumą šalinant BitGuard (2013-10-03)
Hitman Pro
Mes išbandėme Hitman Pro efektyvumą šalinant BitGuard (2013-10-03)
Malwarebytes
Mes išbandėme Malwarebytes efektyvumą šalinant BitGuard (2013-10-03)
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-bitguard.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis