Sudėtingumo skalė:  
  (94/100)

BadBIOS virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Malware

BadBIOS virus yra labai pavojinga kompiuterinė infekcija, apie kurią galima surasti Internete įvairiausių diskusijų. Nors dar nėra galutinai aišku, ar šis virusas tikrai egzistuoja, mes vis viena norime perspėti virusai.lt lankytojus apie jį. Anot ekspertų, BadBIOS virus gali būti panaudotas įvairių pavojingų užduočių vykdymui, kurios dažniausiai priklauso nuo hakerių poreikių. Atrodo, kad šis virusas gali ne tik leisti hakeriui prisijungti prie užkrėsto kompiuterio, bet taip pat gali atsisiųsti į jį kitų virusų, atnaujinti save, susitaisyti ir netgi pašalinti save iš kompiuterio. Kaip ir kiti pavojingi virusai, pastebėti jį BIOS sistemos viduje yra praktiškai neįmanoma. Vis dėl to, jeigu pastebėjote, kad jūsų kompiuteris dirba lėčiau, turėtumėte įsitikinti ar jis nėra užkrėstas BIOS viruso. Šiuo atveju rekomenduojame kuo greičiau jį patikrinti su žinoma antivirusine programa.

KAIP BADBIOS VIRUSAS GALI UŽKRĖSTI KOMPIUTERĮ?

Anot aukų parodymų, pagrindinės svetainės, kuriose galima užsikrėsti šiuo virusu, yra pornografinio turinio pripildytos svetainės. Be to, ekspertai praneša apie kitą kelią, kaip plinta šis virusas: jeigu jūsų USB raktas buvo panaudotas užkrėstame kompiuteryje, jūsų kompiuteris taip pat bus užkrėstas. Vis dėl to, baisiausia būtų, jei pasitvirtintų keleto virusų tyrinėtojų nuomonės, jog tokie virusai plinta aukšto dažnio garsų arba ultragarso pagalba. Kai tik virusas užkrečia kompiuterį, jis atlieka nepastebimus sistemos pakeitimus. Tačiau, kaip jau minėjome anksčiau, kompiuterio sulėtėjimas gali jums signalizuoti apie šio viruso buvimą kompiuteryje. Šiuo atveju, rekomenduojame patikrinti jį su atnaujinta antivirusine. 

KAIP PAŠALINTI BADBIOS VIRUSĄ?

Nesvarbu, kiek skirtingų nuomonių apie šis virusą yra išreikšta, mes norime įsitikinti, kad virusai.lt lankytojai žino apie tokią pavojingą programą. Siekdami užkirsti kelią BadBIOS virusui, turite kuo greičiau atsisiųsti į savo kompiuterį Reimage arba Malwarebytes Anti Malware. Jei manote, kad jis jau yra užkrėstas, galite taip pat naudoti šias programas.  

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą BadBIOS virus šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
BadBIOS virus pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-badbios-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis