Sudėtingumo skalė:  
  (47/100)

Backdoor.Korplug. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Įsilaužimo įrankiai

Backdoor.Korplug yra pavojingas trojanas, kuris yra naudojamas pavogti iš žmonių asmeninę informaciją. Žinoma, tai daroma nepastebimai, vos tik trojanas patenka į sistemą. Jeigu turite bent menkiausią įtarimą, kad šis virusas yra jūsų kompiuteryje, prisiminkite, kad jis yra labai pavojingas ir turėtų būti kuo skubiau pašalintas iš sistemos. Tam naudokite patikimas antivirusines.
Jūs galite užsikrėsti Backdoor.Korplug per užkrėstus elektroninius laiškus (vadinamą spamą) bei jų priedus. Daugelis šių laiškų būna atsiųsti nežinomų siuntėjų, taigi geriausia būtų ignoruoti tokius laiškus ir jų neatidarinėti. Dar svarbiau būtų nesisiųsti tokiuose laiškuose randamų priedų, tokių kaip įvairūs zip failai arba Microsoft Office dokumentai, nes paspaudus ant tokio failo, Backdoor.Korplug iškarto pateks į kompiuterį. Po to, šis virusas iškarto pakeičia keletą sistemos nustatymų, kurie suteikia hakeriams galimybę įrašinėti žmogaus klavišų paspaudimus, vogti informaciją apie kompiuterį ir tinklą arba tiesiog daryti ekrano nuotraukas ir siųsti jas į kitą kompiuterį.

KAIP PAŠALINTI BACKDOOR.KORPLUG?

Kad užkirstumėte kelią šiam virusui, jūs privalote ignoruoti visus įtartinai atrodančius laiškus, ypač jeigu jie buvo atsiųsti nežinomų siuntėjų. Be to, rekomenduojame patikrinti kompiuterį su antivirusine programa ir pašalinti Backdoor.Korplug. Tam naudokite Reimage.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-backdoor-korplug.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Backdoor.Korplug