Sudėtingumo skalė:  
  (46/100)

Backdoor.Darkmoon. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Įsilaužimo įrankiai

Backdoor.Darkmoon yra pavojingas trojanas, kuris dažniausiai naudojamas padėti hakeriams prisijungti prie sistemos ir pradėti joje neteisėtus veiksmus. Be to, taip pat buvo nustatyta, kad šis trojanas gali sekti aukos veiksmus kompiuteryje ir įrašinėti tokią informaciją, kaip prisijungimo vardas, slaptažodis ir kt. Be to, jis taip pat gali būti panaudotasi atsisiųsti kitoms kenkėjiškoms programoms į aukos kompiuterį. Anot ekspertų, jie vis dažniausi susiduria su skirtingomis šios infekcijos versijomis, pvz., Backdoor.Darkmoon Backdoor.Darkmoon! gen6, Backdoor.Darkmoon.F. Jos visos yra atsakingos už skirtingas užduotis ir turi būti pašalintos nedelsiant!

Kaip galima užsikrėsti Backdoor.Darkmoon?

Paprastai, šis trojanas užkrečia neapsaugotus ar mažai apsaugotus kompiuterius, todėl jūs visuomet turėtumėte įsitikinti, kad jūsų antivirusinė programa yra atnaujinta ir jūs naudojate naujausią jos versiją. Jei toks trojanas patenka į sistemos vidų, jis iškart atlieka jam naudingus sistemos pakeitimus ir ‘atidaro’ kompiuterį hakeriams. Atkreipkite dėmesį! Jei jūsų naršyklė pradėjo peradresuoti jus į nežinomas svetaines, jūs taip pat galite būti užsikrėtęs šiuo virusu. Šiuo atveju, turite kuo greičiau patikrinti kompiuterį su antivirusine.

Kaip pašalinti Backdoor.Darkmoon?

Jeigu įtariate, jog jūsų kompiuteris yra užkrėstas Backdoor.Darkmoon, turite kuo skubiau patikrinti jį su antivirusine ir pašalinti visus užkrėstus failus iš sistemos. Mes rekomenduojame naudoti Reimage arba Malwarebytes Malwarebytes.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Backdoor.Darkmoon šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Backdoor.Darkmoon pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Mes išbandėme Plumbytes Anti-Malware efektyvumą šalinant Backdoor.Darkmoon (2013-10-21)
Malwarebytes
Mes išbandėme Malwarebytes efektyvumą šalinant Backdoor.Darkmoon (2013-10-21)
Hitman Pro
Mes išbandėme Hitman Pro efektyvumą šalinant Backdoor.Darkmoon (2013-10-21)
Malwarebytes
Mes išbandėme Malwarebytes efektyvumą šalinant Backdoor.Darkmoon (2013-10-21)
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-backdoor-darkmoon.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis