Kas yra av.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

parašė Alice Woods - -
av.exe

av.exe yra pavojingas procesas, kuris priklauso daugeliui skirtingų virusų. Šis procesas yra susijęs su tokiomis pavojingomis programomis kaip XP Antivirus Pro 2012, Vista Internet Security 2010, Win 7 Guardian ir XP Defender 2013. Visos šios programos atrodo beveik identiškai ir siekia to pačio tikslo – išvilioti iš žmonių jų pinigus. Tai yra daroma labai paprastai: vos tik vienas iš šių virusų patenka į kompiuterį, jis pradeda imituoti jo tikrinimą. Žinoma, jis ‘aptinka’ šimtus skirtingų problemų ir siūlo jas sutvarkyti už tam tikrą mokestį. Kaip jau turbūt supratote, jūs privalote ignoruoti tokius pasiūlymus.

Av.exe dažniausiai yra naudojamas paleisti virusus ir juos atnaujinti. Be to, šis failas taip pat gali būti panaudotas užblokuoti legalias antivirusines programas ir taip atitolinti virusų pašalinimą iš sistemos. Jeigu pastebėjote av.exe savo kompiuteryje, nieko nelaukite ir patikrinkite jį su atnaujinta antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti visų pavojingų failų bei su jais susijusių programų.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie virusų prevenciją

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-av-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie av.exe

Failai
Programos
Palygink