Kas yra av.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

parašė Alice Woods - -
av.exe

av.exe yra pavojingas procesas, kuris priklauso daugeliui skirtingų virusų. Šis procesas yra susijęs su tokiomis pavojingomis programomis kaip XP Antivirus Pro 2012, Vista Internet Security 2010, Win 7 Guardian ir XP Defender 2013. Visos šios programos atrodo beveik identiškai ir siekia to pačio tikslo – išvilioti iš žmonių jų pinigus. Tai yra daroma labai paprastai: vos tik vienas iš šių virusų patenka į kompiuterį, jis pradeda imituoti jo tikrinimą. Žinoma, jis ‘aptinka’ šimtus skirtingų problemų ir siūlo jas sutvarkyti už tam tikrą mokestį. Kaip jau turbūt supratote, jūs privalote ignoruoti tokius pasiūlymus.

Av.exe dažniausiai yra naudojamas paleisti virusus ir juos atnaujinti. Be to, šis failas taip pat gali būti panaudotas užblokuoti legalias antivirusines programas ir taip atitolinti virusų pašalinimą iš sistemos. Jeigu pastebėjote av.exe savo kompiuteryje, nieko nelaukite ir patikrinkite jį su atnaujinta antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti visų pavojingų failų bei su jais susijusių programų.

verdiktas - failo statusas:
pavojingas failas
Patarimas: Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie virusų prevenciją

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-av-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palygink