Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Arestocrat virusas. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware
12

Arestocrat virusas yra pavojinga programa, kuri yra priskiriama ‘ransomware’ virusų kategorijai. Tokios programos gali labai lengvai užkrėsti antivirusinių programų nesaugomus kompiuterius ir visiškai juos užblokuoti. Vos tik tai yra padaroma, virusas pradeda rodyti savo didžiulį perspėjimą, kuris teigia, kad žmogus buvo pastebėtas kokios nors vyriausybinės institucijos naudojant nelegalias vaizdo ar muzikos įrašų kopijas. Žinoma, taip Arestocrat virusas siekia išgąsdinti žmones ir priversti juos sumokėti 300 dolerių baudą per Moneypak, Ukash ar panašią išankstinio mokėjimo sistemą. Jeigu pamatėte tokį pranešimą savo kompiuteryje, privalote jį ignoruoti, nes jis siekia vieno – išvilioti iš jūsų pinigus.

Kaip Arestocrat virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Panašiai kaip ir FBI virusas, Arestocrat virusas plinta Trojanų pagalba, kurie gali patekti į kompiuterius kartu su nelegaliomis programų versijomis, spamu ar per nelegalias svetaines. Kai tik šis virusas patenka į sistemą, jis į ją parsisiunčia Arestocrat viruso failus ir taip pat ją užblokuoja. To pasekoje, virusas pradeda rodyti savo suklastotą pranešimą apie nelegalius veiksmus Internete ir panašius įstatymų pažeidimus. Kai kurios aukos taip pat pranešė, kad šis virusas pateikia kompiuterio IP adresą, vietą, kurioje jis yra ir panašias detales. Jei žinote, apie ką mes čia kalbame, turite kuo greičiau pašalinti Arestocrat virusą iš savo kompiuterio. Tam atlikite žemiau pateiktas instrukcijas:

Kaip pašalinti Arestocrat virusą?

Norėdami pašalinti Arestocrat virusą, visų pirma turite atblokuoti savo kompiuterį. Tam atlikite šiuos veiksmus: galite paleisti kompiuterį saugiuoju režimu su tinklų arba saugos režimas su komandine eilute ir atlikite šiuos veiksmus:

  1. Iš naujo paleiskite užkrėstą kompiuterį.
  2. Spauskite Start -> Run ir įveskite https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe (jei esate užblokuotas, paspauskite alt + tab ir vėl bandykite vesti šį adresą)
  3. Įspėjame, kad virusas vėl gali pradėti rodyti savo perspėjima. Šiuo atveju, paspauskite Alt + Tab ir „R“ tiek kartų kiek reikia.
  4. Parsisiųskite antivirusinę ir paleiskite ją. Pašalinkite jos aptiktus pavojingus failus.

Vietoje SpyHunter, jūs taip pat galite naudoti Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba Malwarebytes Anti Malware.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Arestocrat virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Arestocrat virusas pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje

Arestocrat virusas rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-arestocrat-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis