Sudėtingumo skalė:  
  (96/100)

Antivirus System. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware
12

Antivirus System yra pavojinga programa, kuri priklauso ‘rogue anti-spyware’ kategorijai. Jūs turėtumėte vengti šios programos dėl keleto priežasčių. Pagrindinė priežastis, kodėl mes tai rekomenduojame, yra jos gebėjimas patekti į kompiuterį be jokio ženklo. Vos tik tai yra padaroma, ši programa pradeda rodyti netikrus pranešimus apie virusus ir pasiūlo juos pašalinti. Iš esmės, visa tai yra daroma siekiant priversti žmones manyti, kad jie turi rimtų problemų ir kad jie turėtų paskirti dalį savo pinigų licencijuotai Antivirus System versijai. Nors ji ir pristatoma kaip vienintelė programa, kuri gali pašalinti aptiktus virusus, mes rekomenduojame tuo netikėti. Vos tik Antivirus System užkrečia kompiuterius, ji pakeičia kai kuriuos jų nustatymus ir taip įgauna gebėjimą rodyti savo pranešimus kiekvieną kartą, kai žmogus pradeda naršyti internete. Jei matote Antivirus System pranešimus, turite kuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa ir pašalinti iš jos užkrėstus failus. Jei spėjote įsigyti jos licencijuotą versiją, kreipkitės į savo banką ir sustabdykite mokėjimą.

KAIP ANTIVIRUS SYSTEM GALI UŽKRĖSTI MANO KOMPIUTERĮ?

Daugeliu atvejų, Antivirus System patenka į kompiuterio vidų Trojano pagalba. Paprastai, ji užpuola tuos kompiuterius, kurie neturi įrašytos tinkamos antivirusinės programos. Jei norite apsaugoti savo kompiuterį nuo šio viruso, rekomenduojame naudoti Reimage. Vos tik Antivirus System atsiduria kompiuterio viduje, ši programa pakeičia kai kuriuos jo nustatymus ir pradeda rodyti savo padirbtus pranešimus kiekvieną kartą, kai žmogus perkrauna kompiuterį. Štai kaip atrodo šiai programai priklausantys pranešimai:

Antivirus System Firewall Alert
iexplore.exe is infected with Trojan-Downloader.JS.Agent.ftu. Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

Mes rekomenduojame vengti tokių netikrų žinučių, nes jos siekia vieno – priversti jus sumokėti už visiškai nenaudingą Antivirus System licencijuotą versiją.

KAIP PAŠALINTI ANTIVIRUS SYSTEM?

Norėdami pašalinti Antivirus System virusą, rekomenduojame patikrinti kompiuterį su antivirusine programa, tokia kaip Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba Reimage. Jei jūs negalite paleisti nė vienos iš šių programų, perkraukite kompiuterį Safe Mode with networking režimą ir pabandykite dar kartą.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Antivirus System šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Antivirus System pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje

Antivirus System rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
.1.exe

Ištrinti registro reikšmes:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\pavsdata
HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\.exe "(Default)" = ""
HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\.exe "Content Type" = "application/x-m"
HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\.exe\DefaultIcon "(Default)" = "%1"
HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\.exe\shell\open\command "(Default)" = ""%CommonAppData%\pavsdata\.1.exe" /ex "%1" %*"
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run "avsdsvc" = "%CommonAppData%\pavsdata\.1.exe /min"
HKEY_CLASSES_ROOT\.exe "(Default)" = ""
HKEY_CLASSES_ROOT\.exe "Content Type" = "application/x-m"

Ištrinti failus:
%AllUsersProfile%\Desktop\Antivirus System.lnk
%CommonAppData%\pavsdata\
%CommonAppData%\pavsdata\.1.exe
%CommonAppData%\pavsdata\app.ico
%CommonAppData%\pavsdata\cache.bin
%CommonAppData%\pavsdata\support.ico
%CommonAppData%\pavsdata\uninst.ico
%CommonAppData%\pavsdata\vl.bin
%CommonStartMenu%\Programs\Antivirus System\
%CommonStartMenu%\Programs\Antivirus System\Antivirus System Help and Support.lnk
%CommonStartMenu%\Programs\Antivirus System\Antivirus System.lnk
%CommonStartMenu%\Programs\Antivirus System\Remove Antivirus System.lnk

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-antivirus-system.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis