Sudėtingumo skalė:  
  (98/100)

AntiVirus Plus 2014. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

AntiVirus Plus 2014 yra nesąžininga antivirusinė, kuri gali lengvai patekti į jūsų kompiuterį jeigu tik jis nėra tinkamai apsaugotas, t.y. jeigu jame nėra naujausios antivirusinės programos. Kaip ir ankstesnės šio viruso versijos, ši programa yra sukurta vieninteliam tikslui – priversti žmones manyti, kad jų kompiuteriai yra užkrėsti pavojingų virusų, kurie gali būti pašalinti AntiVirus Plus 2014 pagalba. Žinoma tai nėra tiesa. Ši programa neturi jokios virusų duomenų bazės, todėl ji nesugeba aptikti jokio viruso ar kitos su kompiuteriu susijusios problemos. Jei matote AntiVirus Plus 2014 pranešimus savo kompiuteryje, tai reiškia kad jis buvo užkrėstas. Tokiu atveju turėtumėte kuo greičiau į savo kompiuterį atsisiųsti patikimą antivirusinę ir jos pagalba ištrinti AntiVirus Plus 2014.

Kaip AntiVirus Plus 2014 gali užkrėsti mano kompiuterį?

AntiVirus Plus 2014 dažniausiai patenka į kompiuterius nepastebėta. Norėdama tai padaryti, ši programa naudojasi trojanų pagalba, kurie patenka į kompiuterius per užkrėstus el. laiškus, užkrėstas programas bei neteisėtas legalių programų versijas. Jūs galite apsaugoti savo kompiuterį nuo tokių virusų atsisiųsdami į jį patikimą antivirusinę. Žinoma, jūs taip pat turite visada įsitikinti, kad naudojate naujausią jos versiją.

Jei AntiVirus Plus 2014 sugeba užkrėsti kompiuterį, ji pradeda rodyti savo melagingus pranešimus. Paprastai jie pasirodo kiekvieną kartą, kai žmogus iš naujo paleidžia kompiuterį ir atrodo štai taip: .

FIREWALL WARNING!
Hidden file transfer to remote host has been detected
Antivirus Plus 2014 has detected a leak if your files though the Internet. We strongly recommend that you block the attack immediately.

Activate Antivirus Plus 2014
make your PC free from all kinds of threats
Please click „Activate Now“ to continue with a secure purchase of Antivirus Plus 2014 license. As soon as you complete activation, you will
(…)

Prašome ignoruoti tokius pranešimus, nes jie nori priversti jus įsigyti neegzistuojančią Antivirus Plus 2014 licenciją. Jeigu jūs jau buvote įtikintas įsigyti šią programą, jūs galėjote ne tik prarasti savo pinigus bet ir atiduoti sukčiams savo banko prisijungimo duomenis ir kitą vertingą informaciją. Tokiu atveju turite kuo greičiau kreiptis į savo banką. Be to, turite nepamiršti pašalinti Antivirus Plus 2014 iš kompiuterio:

KAIP PAŠALINTI ANTIVIRUS PLIUS 2014?

Jei savo kompiuterio ekrane matote aukščiau parodytus pranešimus, tai reiškia kad jis yra užkrėstas Antivirus Plus 2014 viruso. Tokiu atveju privalote patikrinti savo kompiuterį su viena iš šių programų:SpyHunterCombo Cleaner, Reimage, Malwarebytes Malwarebytes.

Beje, šis virusas gali bandyti blokuoti šias programas ir taip siekti atitolinti ištrynimą iš sistemos. Norėdami to išvengti, sekite šias instrukcijas:

1. Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą. Tiesiog perkraukite kompiuterį ir, kai tik jis pradeda užsikrauti, pakartotinai spauskite F8.
2. Dabar paspauskite ant IE arba kitos naršyklės ir pasirinkite „Run as“ arba „Run as administrator“, įveskite savo administratoriaus slaptažodį (jei reikia).
4. Įveskite šią nuorodą į naršyklės adresą: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe ir atsisiųskite programą į savo kompiuterį. Paleiskite ją ir pašalinkite užkrėstus failus

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-antivirus-plus-2014.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie AntiVirus Plus 2014